Vyzkoušeli jsme profesionální úklid. Jaké má přednosti?

Je jasné, že úklid je něčím, co nikoho příliš neláká. Málokdo chce ztrácet čas touto činností, nehledě na to, že může vzít i celkem dost času, který by se dal vynaložit efektivněji. Možnou alternativou může být profesionální úklid. Jaké má klady?

Široká škála služeb

Hned na úvod je třeba říci, že v tomto segmentu existuje celá škála služeb, které je možné poptávat. Základem je určitě úklid klasický, kam může patřit mytí podlah, standardní utírání prachu a dále čištění koupelen, nebo toalet. Jsou však i cesty další, které jsou spojeny s dalšími doplňkovými službami. Co můžeme zařadit mezi ně? Patří sem:

  • Mytí oken
  • Žehlení
  • Úklid okolí domu nebo chaty
Mytí oken, zdroj: uklidplecity.cz

V podstatě je možné určit si rozsah, která vám bude vyhovovat a na základě toho danou službu velmi jednoduše objednat.

Výsledek je obdivuhodný

Je to dáno hlavně tím, že jde o osoby, které uklízejí pravidelně. Mohou tak postupovat rychle a efektivně, s ohledem na dokonalý výsledek. Také nelze zapomínat na to, že mohou být využity i kvalitní pomůcky. Třeba strojové čištění podlah se s tím ručním nedá srovnávat. Jak s ohledem na výsledek, tak s ohledem na to, jak rychle je hotovo. Vliv má ale i použití kvalitnějších přípravků, které jsou účinný a přesto šetrné. I toto je v porovnání s běžným sortimentem v drogeriích celkem velké plus.

Úklidový vozík, zdroj: uklidplecity.cz

Ceny jsou příznivé

Je to služba jako každá jiná, a pochopitelně s ní souvisí i to, že není zdarma. Když se však podíváme na ceny, musíme říci, že úklidové služby zase až tak výrazně drahé nejsou. Je samozřejmě nutné počítat s cenou, která se pohybuje i okolo stovek korun za hodinu práce, ale na druhou stranu toto je odměna, kterou většina lidí dostává i ve své práci. Je tedy na zvážení, zda se nevyplatí ušetřit čas a věnovat ho rodině, nebo koníčkům, než trávit dlouhé hodiny úklidem v domě, bytě, na chalupě, nebo i kdekoliv jinde.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?