Vylepšete pokoj nebo terasu sedacím pytlem

zdroj: www,pixabay,com
zdroj: www,pixabay,com

Strnulé sezení pouze v jedné poloze není pro náš organismus zdravé. Mnoho obývacích křesel klade důraz především na design než na vlastní pohodlí a jsou tak určena ke krátkodobému sezení.

V křeslech však trávíme mnohdy více času a neměnná poloha s nedostatečnou oporou začne být na obtíž. Důsledkem mohou být nepříjemné bolesti zad.

Sezení však nemusí být pouze monotónní. Ať si čtete knížku, díváte se na televizi nebo se bavíte s přáteli, oceníte variabilní sezení, ve kterém můžete pohodlně sedět nebo polehávat.

Ideální řešení nabízí sedací pytle, které se vytvarují podle vašeho těla a poskytnou tak pohodlnou oporu pro záda, ruce, ale také nohy. Způsobů jak ve vaku sedět je mnoho. Od polehávání, přes vzpřímené sezení nebo sezení s nejrůzněji složenýma nohama. Na sedacím vaku se skvěle relaxuje, ale také pracuje. Hlavním požitkem je naprosté uvolnění při sezení. Netrápí vás žádná tvrdá opěradla, ani další neduhy židlí a pohovek.

Sedacích pytlů existuje několik druhů, které se liší svým tvarem. Základní verze sedacích pytlů představuje polyesterový pytel s obdélníkovým půdorysem, který si vytvarujete podle vašich potřeb. Od klasických sedacích pytlů se odvíjí další druhy, jako například sedací hrušky, které při sezení poskytují vhodnou oporu pro záda.

Zcela novým typem sedacích pytlů jsou sedací vaky, které mají praktický vyvýšený okraj do tvaru L, čímž poskytují oporu pro záda a ruce. Pohodlné sedací vaky můžete zakoupit na stránkách superpytel.cz.

 Z čeho jsou sedací vaky vyrobeny?

Sedací pytle jsou namáhány více než normální nábytek, proto výběr kvalitních materiálů je velmi důležitý. Sedací vaky od českého výrobce superpytel.cz jsou vyrobeny z pevné polyesterové voděodolné tkaniny. Z těchto materiálů se vyrábí také markýzy a rolety. Díky tomu jsou sedací vaky vhodné také pro exteriérové použití. Vynikají dlouhou životností, odolností vůči povětrnostním vlivům a stálou barevností s maximální UV stabilizací.

Pro své všestranné využití sedací vaky oceníte nejen v obývacích místnostech a odpočinkových zónách, ale také na zahradních terasách, kde si příjemně odpočinete.

Nevíte, jaký konkrétní druh vybrat? Pak navštivte stránku www.superpytel.cz a jistě naleznete to pravé sezení.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.