Ušetřete za nákup kancelářského nábytku

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Sháněli jste někdy kancelářský nábytek do vašich pracovních prostor? Pak jistě dobře víte, že pořízení nového nábytku není žádnou levnou záležitostí. Nákup kancelářského nábytku do firem nebo domácích pracoven je přitom významným nákladem, který byste částečně mohli ušetřit.

Možná právě teď namítáte, že nákupem nábytku nelze ušetřit. Opak je ovšem pravdou. Ušetřit nemalou finanční částku lze chytrým nákupem, který vám nyní představíme.

Nákup zánovního kancelářského nábytku

Víte, že mnoho společností odprodává svůj nepotřebný nábytek, který si můžete pořídit za zlomek pořizovací ceny? Abyste nemuseli složitě hledat v inzercích, specializuje se na výkup a prodej zánovního nábytku česká společnost officeoutlet.cz.

Officeoutlet je jediným obchodem, který se zabývá vybavováním kanceláří použitým kancelářským nábytkem. Možná se obáváte o samotnou kvalitu takového nábytku. Nemusíte mít však žádné obavy. Officeoutlet vykupuje kvalitní nábytek s nízkým stupněm opotřebení. Průměrné stáří prodávaného nábytku je necelé 3 roky.

V Officeoutlet můžete nakoupit jak jednotlivé kusy nábytku, jako například sedačku pro hosty, nebo celé kancelářské sety pro kompletní vybavení pracovních prostor.

Levný nábytek podle vašeho přání

Plánujete-li pořízení vybavení pro větší počet pracovišť a nejste si jistí, zda vámi požadovaný nábytek bude na skladě? Nebojte se oslovit bazar s nábytkem s dostatečným předstihem, kde podle vašich potřeb vyhledají na evropském trhu vhodné nábytkové sestavy, které budou odpovídat vašim potřebám.

Stejně lze postupovat při odprodeji nábytku. Předpokládáte-li, že během jednoho až dvou let budete odprodávat nepotřebný nábytek? Informujte o tom Officeoutlet. Zkušení pracovníci vyhledají klienta, který váš kancelářský nábytek odkoupí, a rovnou ho k zákazníkovi také odvezou. V souhrnu ušetříte čas a námahu s organizací prodeje a také ušetříte náklady za přepravu do skladu.

Navštivte show room

Pro konkrétní představu, jak budou vaše nové kancelářské sestavy vypadat, můžete navštívit také velký show room v Praze Jesenicích. Na ploše 600m2 se osobně přesvědčíte o výborné kvalitě dodávaného nábytku.

 Výhody nákupu
  • Bazar s nábytkem Officeoutlet poskytuje několik výhod.
  • První, nespornou výhodou je, že ušetříte rozdíl v ceně mezi novým a bazarovým nábytkem, které na jednom kusu nábytku může dělat až tisíce korun.
  • Nakoupit můžete jak jeden kus vybavení, tak i celé nábytkové sestavy.
  • Zboží si můžete osobně prohlédnout v showroomu.
  • Jednoduchý nákup také prostřednictvím e-shopu.

 Sháníte-li nějaký pěkný kousek praktického nábytku, navštivte ještě dnes Officeoutlet.cz

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.