Topné žebříky jsou hitem, který nezevšední

zdroj: pixabay.com

Koupelnový radiátor byl svého času hitem, který nemohl chybět v žádné koupelně. Příjemné prostředí, suché ručníky a další koupelnové textilie dokázaly zajistit topné žebříky. Jednoduchá instalace na zeď v koupelně nebo jiné chladné či vlhké místnosti, nízká spotřeba energie, okamžitá účinnost jsou pozitiva, kterými si radiátory do koupelny učinily své jméno. V současnosti máte možnost pořídit si koupelnový žebřík v rozmanitém provedení. Designové kousky jsou ozdobou leckterého interiéru, a nemusí se jednat pouze o koupelnu.

Chcete mít ve vlhké místnosti ihned teplíčko? Topné žebříky jsou ideálním řešením

Nejenom koupelny, ale i odpočinkové místnosti u sauny, ve wellness centru, předsíně a další části interiéru, které jsou ohroženy chladem, vlhkem a mokrem, si zaslouží jednoduché vyhřívání, jež zajišťují právě topné žebříky. Dají se jednoduše přimontovat na zeď, mají více funkcí – nejenom vytápění, ohřev, ale i sušení vlhkého oblečení, žínek, osušek a ručníků. Velkou výhodu mají topné žebříky v energetické nenáročnosti. Pouhým připojením do elektrické sítě a nastavením termostatu či spínače pro vypnutí si zajistíte topení pouze na dobu, jakou chcete. I když jste sebevíce zapomětliví, roztržití z přehršle domácích povinností a pracovní zaneprázdněnosti, koupelnový radiátor myslí za vás. Zapne se i vypne přesně podle vašeho přání.

Pokud si přejete například předsíň vybavit zajímavým designovým kouskem, který se vyjímá jak vzhledem, tak funkčností, doporučujeme topné žebříky se svislými kolektory kapkovitého tvaru. Takové topné tělísko nejen že neruší, ale naopak se krásně vyjímá v dané místnosti. Tepelný výkon 807 W a materiál, z něhož je radiátor vyroben – nízkouhlíková legovaná ocel – jsou pádnými činiteli, které dodají konkrétnímu interiéru okamžité teplo bez zbytečných ztrát. Vertikální radiátor je dnes přirozenou součástí vybavení bytu, rodinného domu i rekreačního objektu. Nenechte se zahanbit a pořiďte si některý z nabízených kousků!  

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?