Stylová prosklená infrasauna Classic 2001

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Infrasauny se dostávají čím dál tím více do popředí a není divu. Jejich obliba raketově stoupá a to především díky tomu, že infrasaunu si můžeme pořídit i domů. Před několika lety byla domácí sauna považována možná za trochu utopickou představu, ovšem dnes se již stává realitou.

Infrasaun vhodných do každé domácnosti je na trhu mnoho, my jsme se však dnes rozhodli představit vám jeden konkrétní model, který vyniká nejen svým vzhledem, ale i rychlou a jednoduchou montáží. Na prodej infrasaun se zaměřuje mnoho firem, mimo jiné i Marimex, z jejíž dílny je i námi testovaný model.

Infrasauna Classic 2001

Účinky infrasaun jsou u všech typů stejné. A tak o tom, že saunování má na lidské tělo blahodárné účinky, není pochyb. Konkrétně se díky používání infrasauny můžete zbavit bolestí, ať už zad či kloubů, posílit váš kardiovaskulární systém a naladit se na psychickou pohodu.

Infrasauna Classic 2001 se však vymyká především svým designem. Díky celoproskleným dveřím máte perfektní výhled do okolí. Infrasauna je vyrobena z kvalitního dřeva kanadského jedlovce a je ideální volbou i do rodinného domu nebo prostornějšího bytu. Pro chvilky relaxace je infrasauna vybavena rádiem/mp3 přehrávačem, proto ať už se budete saunovat sami či ve dvou, oblíbená hudba jistě navodí tu správnou atmosféru.

Zdroj: Marimex.cz
Zdroj: Marimex.cz

Montáž a spotřeba infrasauny

Montáž Infrasauny Classic 2001 je velice rychlá a jednoduchá a to především díky tomu, že je vše přehledně označené, a samozřejmě nechybí ani důkladný návod. Strachovat se nemusíte ani z elektroinstalace, která je již namontovaná od výrobce. Od vás se tak očekává pouze propojení kabeláže pomocí zásuvek a konektorů. Jednotlivé části infrasauny se přichycují pomocí kufrových spon, čepů nebo klasických šroubů.

Co se týká spotřeby, pak i v tomto případě budete jistě mile překvapeni. Oproti klasickým saunám je Infrasauna Classic 2001 výrazně úspornější, což způsobuje především nižší provozní teplota. A pokud byste se rozhodli pořídit si infrasaunu pro 1 osobu, pak je spotřeba ještě nižší.

Zdroj: Marimex.cz
Zdroj: Marimex.cz

Shrnutí

Infrasauna Classic 2001 je dobrou volbou pro ty, co nefandí klasickým finským saunám a raději dají přednost infrasauně. Nejen že se v ní lépe dýchá, ale navíc díky celoproskleným dveřím u tohoto typu nemusíte mít obavy ze stísněných prostor. Ideální je tedy i pro ty, co trpí mírnými příznaky klaustrofobie. Díky tomu, že infrasauna je pro dvě osoby a že její spotřeba při půl hodinovém saunování při 65 °C je pouhých 5,64 Kč, je jako dělaná pro domácí používání. Pokud i vy toužíte po vlastní infrasauně a stále se nemůžete rozhodnout, potom si vyzkoušejte infrasaunu na vlastní kůži stejně jako já, a to v Sauna Centru Marimex na Praze 4.

[vsw id=“tFesf6sp4nE“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.