Střídání služeb úklidu v bytovém domě přenechte profesionálům. Ušetříte si čas i namáhu

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Řešíte stále ve vašem bytovém domě pravidelné střídání úklidu? Pak jistě víte, že uklízení nemusí každému vyhovovat. Zrovna když jedete na dovolenou, tak na vás vychází úklid společných místností, které za vás musí vzít sousedka. Nebo na schůzích stále dokola řešíte narážky, že někdo špatně vytřel podlahu? Zbavte se těchto problémů jednou pro vždy. Najměte si úklidovou firmu.

 

Na úklid si pozvěte profesionály

Pravidelně rozdělený a naplánovaný úklid v bytových domech a družstvech je už dnes přežitkem. Čím dál více bytových domů si totiž najímá na úklid profesionální úklidovou firmu. Nebojte, obyvatelé, kde jim uklízí firma, nejsou líní, jen si váží svého času a ví co je efektivní.

Najmout si úklidovou firmu má totiž mnoho výhod. Vždy přijedou ve smluvený den a čas. Pracovníci vždy kvalitně uklidí a nic si nedovolí „zamést pod koberec“ – kvalitní práce je totiž jejich vizitkou.

Mnozí si myslí, že nájem úklidové služby je nákladnou záležitostí. Je tomu právě naopak. Jestliže se měsíční náklady rozpočítají mezi všechny vlastníky bytů, vyjde na každého majitele částka okolo 40 – 50 Kč. Záleží ovšem na druhu služby, četnosti úklidu, velikosti uklízené plochy a samozřejmě také na počtu vlastníků bytů, kteří na službu přispějí.

Z pohledu úspory času, námahy i financí jsou proto úklidové služby velmi výhodnou a efektivní alternativou k běžnému střídání služeb.

Nepodceňujte bezpečí ve vašem bytovém domě

V nově postavených bytových rezidencích jsou externí úklidové služby naprosto samozřejmostí. Podobné platí také o zabezpečení bytových domů. Společné vstupy do budovy a podzemní garáže v bytových rezidencích tak čím dál častěji hlídá kamerový systém s napojením na bezpečností službu.

Pokud se cítíte ve vašem bytovém domě ohroženi nebo dochází k častým krádežím či poškozování sklepních kójí a aut v podzemní garáži, pak začněte situaci řešit. A nepomůže pouze nahlášení policii. Důležitá je prevence a alespoň částečná ostraha objektů. Ta v konečné fázi bude znamenat jistý poplatek každé domácnosti v bytovém domě, na druhou stranu zamezíte krádežím a poškozování vašich věcí.

Kompletní servis průmyslových i rezidenčních budov

Na komplexní služby od úklidu, přes zabezpečení průmyslových i rezidenčních objektů až po správu budov a údržbu zeleně se zaměřuje ryze česká společnost HONDL GLOBAL SERVICES. Své služby společnost v současné době poskytuje více než osmi stovkám klientů za řad firem, průmyslových provozů, městům a obcím, ale i bytovým domům a soukromým osobám.

Hledáte-li kvalitní služby, slušné a férové jednání a individuální přístup přizpůsobený vaším potřebám, pak se obraťte na HONDL GLOBAL SERVICES.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.