Snadná a levná „rekonstrukce“ koupelny

Zdroj: sxc.hu
Zdroj: sxc.hu

O koupelnách toho bylo napsáno již mnoho, i přesto ale je stále mnoho panelákových koupelen, které jsou tvořeny z „populárního“ umakartového jádra. Proto dnes vám přinášíme pár dobrých rad, jak si zvelebit svou koupelnu bez nutných bouracích prací.

Tapety do koupelny

Nemusíte bourat celé vaše bytové jádro, abyste dosáhli rychlé a levné změny koupelny. Co takhle zkusit vinylové či vliesové tapety. Díky jejich vysoké omyvatelnosti se nemusíte bát žádného zvlhnutí či odlepení. Vybírat můžete ze široké nabídky barev a vzorů. Koupelnové tapety jsou tak vhodným řešením pro snadnou rekonstrukci umakartového jádra.

Koupelnový nábytek

Další prvkem, který vám zkrášlí starou koupelnou i bez zbytečného bourání je nový nábytek. Koupelnový nábytek za dobré ceny dnes již není žádný problém. Vybírat můžete jak na internetu, tak i v kamenných obchodech.

Koupelnové doplňky

K dokonalosti vám pomohou i koupelnové doplňky. Ať už si pořídíte stylové háčky, nové ručníky či sušák na drobné prádlo. Stačí opravdu málo a vaše stará koupelna prokoukne. Inspiraci najdete na stránkách všeho druhu, nebo si rovnou zajděte do obchodu a kupte to, co se bude líbit hlavně vám.

Praktické rady do koupelny

Zapomeňte však na extra moderní černou, na které uvidíte každý cákanec. Zvolte raději barvu střídmější, která se vám bude líbit třeba i za dalších deset let.

Vyvarujte se i přehnanému „zrcadlení“. Ani velká zrcadla, která končí až u umyvadla, vám na praktičnosti nepřidají. Ano, hezky vypadají prvních pár dní, ale pak už budete jen uklízet, uklízet a uklízet.

Čím míň, tím líp. Ano, doplňky vám dopomohou k hezčí koupelně. Ale všechno má své meze. Tak na to nezapomínejte a zbavte se hravě i vy ošklivého umakartového jádra, které žádné koupelně na kráse nepřidá.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.