Setkání s přáteli nebo rodinná oslava kdykoliv a kdekoliv

zdroj: azrent.cz

Když se sejdeme se svými nejbližšími, teče pivo proudem a dobrá zábava nekončí až dlouho do nočních hodin. Ideální je, když je na podobnou akci připraveno také odpovídající vybavení. Nechceme samozřejmě malovat pověstného čerta na zeď, ale každý jistě ví, že počasí si dovede hodně vymýšlet a často nás doslova překvapí. Aby k tomu nedocházelo, je vhodné pořádat společenská setkání pod střechou. A když je léto, přijde vhod malá improvizace…

Stany, do kterých se vejdou celé rodiny

Nic vám nesmí narušit příjemnou oslavu, na kterou jste se těšili celé týdny. Ani kdyby byla průtrž mračen, samozřejmě. Od toho je tu půjčovna párty stanů, co dokáže směle „poručit počasí“. Kroupy, déšť, klidně i trochu silnější, nemůže mít šanci. Třikrát tři metry, nebo také šestkrát tři metry, tedy jinak řečeno, až osmnáct metrů čtverečních.

Párty stany, zdroj: www.azrent.cz

To je vlastně menší garsonka a vůbec nemusí zůstat jen u jedné takové stavby. Na větší oslavu je třeba podobných konstrukcí více. Pevný plášť, možnost výběru barev, spojení ploch, jímž se prostory pod pomyslnou střechou zvětší klidně až na panelákový byt 3+1. A všichni budou v suchu, pohodě a výborně naladěni, o což tu jde přeci až v první řadě, že?

Na víkend nebo klidně i celý týden

Na jak dlouho si vlastně podobné konstrukce pronajmout? To je vždy věcí dohody, neexistují žádné parametry nebo minimální doba výpůjčky. Jeden den, víkend nebo i šest a více dnů, kdy už lze očekávat malou slevu. A když už budete mít stany, lze si také pronajmout pivní sety.

Pivní sety, zdroj: www.azrent.cz

Vhodné posezení je pro hosty nutností, ať už s pohárem plným piva, medoviny nebo něčeho nealkoholického, záleží na chuti a vkusu. A v neposlední řadě, myslíte, že se zlatavým mokem je něco v nepořádku? Pivní sety hlasují proti, ale odborníci také! V míře, která se dá považovat za rozumnou, určitě neškodí ani omylem.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.