Rozkládací válendy se vejdou do garsonek i stísněných kanceláří

zdroj: pixabay.com

Ve většině menších bytů či garsoniér se jeho obyvatelé a nájemníci potýkají s logistickým a designérským řešením, jak účelně rozmístit nábytek. Co se týče stolu, řešení se nabízí vskutku jednoduché. Existují pracovní desky, které se v době nepoužívání dají sklopit ke zdi. Jídelní stůl může být zaměněn za pracovní prostor. Stejně tak tomu je u úložných prostor, kdy se s úspěchem využívají vestavěné skříně.

Pokud však přemýšlíte o posteli a gauči v jednom, napadnou vás určitě rozkládací válendy. Příjemné místo k sezení se pro noční odpočinek dá jednoduše rozložit. Výhodu mají rozkládací pohovky i v tom, že většina nabízených kusů je doplněna o úložné prostory, do nichž se dá pohodlně uložit ložní prádlo a další textilie či pracovní pomůcky – nářadí a podobně.

Rozkládací gauče naleznou uplatnění v moderním bytě i na chalupě

Rozkládací pohovky oplývají propracovaným designem a čalouněním, jež je předurčují pro umístění v moderním příbytku, jakož i v rekreačním objektu. Obývací pokoj na chalupě tak můžete vybavit jednoduchým rozkládacím gaučem, na němž se v případě nutnosti můžete vyspat vy sami nebo vaše návštěvy. Rozkládací válendy se prodávají i s křesly, takže pokud vám to dispoziční řešení interiéru dovolí, k jednomu kusu nábytku si můžete pořídit i další – křesla. Sezení tak bude příjemné pro všechny členy rodiny, případně pro partu kamarádů, jež se sejde na večírek či přátelské posezení.

I mladí lidé dosáhnou na nákup vkusné a praktické válendy

Co se týče materiálů, na výběr je mnoho typů koženého, látkového a jiného čalounění. Dostatek barevných a vzorových kombinací dává prostor bujné fantazii při koncipování nábytku v nově zařizovaném bytě. Příznivé cenové rozpětí jednoduchých rozkládacích pohovek nebrání studentům a mladým lidem, aby si svůj první příbytek v životě zařídili vkusně a účelně hezkým nábytkem.   

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?