Rozkládací válendy se vejdou do garsonek i stísněných kanceláří

zdroj: pixabay.com

Ve většině menších bytů či garsoniér se jeho obyvatelé a nájemníci potýkají s logistickým a designérským řešením, jak účelně rozmístit nábytek. Co se týče stolu, řešení se nabízí vskutku jednoduché. Existují pracovní desky, které se v době nepoužívání dají sklopit ke zdi. Jídelní stůl může být zaměněn za pracovní prostor. Stejně tak tomu je u úložných prostor, kdy se s úspěchem využívají vestavěné skříně.

Pokud však přemýšlíte o posteli a gauči v jednom, napadnou vás určitě rozkládací válendy. Příjemné místo k sezení se pro noční odpočinek dá jednoduše rozložit. Výhodu mají rozkládací pohovky i v tom, že většina nabízených kusů je doplněna o úložné prostory, do nichž se dá pohodlně uložit ložní prádlo a další textilie či pracovní pomůcky – nářadí a podobně.

Rozkládací gauče naleznou uplatnění v moderním bytě i na chalupě

Rozkládací pohovky oplývají propracovaným designem a čalouněním, jež je předurčují pro umístění v moderním příbytku, jakož i v rekreačním objektu. Obývací pokoj na chalupě tak můžete vybavit jednoduchým rozkládacím gaučem, na němž se v případě nutnosti můžete vyspat vy sami nebo vaše návštěvy. Rozkládací válendy se prodávají i s křesly, takže pokud vám to dispoziční řešení interiéru dovolí, k jednomu kusu nábytku si můžete pořídit i další – křesla. Sezení tak bude příjemné pro všechny členy rodiny, případně pro partu kamarádů, jež se sejde na večírek či přátelské posezení.

I mladí lidé dosáhnou na nákup vkusné a praktické válendy

Co se týče materiálů, na výběr je mnoho typů koženého, látkového a jiného čalounění. Dostatek barevných a vzorových kombinací dává prostor bujné fantazii při koncipování nábytku v nově zařizovaném bytě. Příznivé cenové rozpětí jednoduchých rozkládacích pohovek nebrání studentům a mladým lidem, aby si svůj první příbytek v životě zařídili vkusně a účelně hezkým nábytkem.   

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.