Rolety na míru padnou vašim oknům jako ulité

Předokenní rolety, zdroj: Minirol.cz

Díky vlastní výrobě v České republice jsme schopni stínění přizpůsobit požadovaným rozměrům stavebních otvorů, doplnit je na přání o bezpečnostní prvky nebo dodat vybraný typ ovládání. Ve vlastní lakovně exteriérové rolety nalakujeme do všech odstínů vzorníku RAL, aby maximálně ladily s okny a fasádou.

Předokenní rolety jsou vhodné stínění do hotových staveb

Také se jim říká rolety s viditelným boxem pro dodatečnou montáž, která nevyžaduje stavební úpravy. Předokenní rolety lze nainstalovat snadno a rychle na rám okna nebo fasádu. Pancíř rolety je složen z lamel, které se pohybují ve vodicích lištách a navíjí se do hliníkového boxu umístěného zvenčí. Do všech typů venkovních rolet na okna je možné integrovat síť proti hmyzu, jejíž ovládání je zcela nezávislé na roletě.

Na zaomítací rolety myslete ještě před stavbou či rekonstrukcí

Toužíte-li po roletách, které budou vidět jen ve staženém stavu, vyberte si ty se zaomítacím boxem. Ten je umístěný ve zdi nad okenním otvorem a po nanesení omítky splyne s fasádou. Ve spodní části boxu je umístěná praktická revizní klapka, s jejíž pomocí je v případě opravy zachován bezproblémový přístup k celému systému rolet na okna.

Předokenní rolety, zdroj: Minirol.cz

Připravte se na montáž nadokenních rolet současně s oknem

Pro novostavby a rekonstrukce se hodí i další typ rolet s krycím boxem, který se umisťuje nad okno a je otočený do interiéru. Součástí boxu z PVC dílů je i izolační polystyrénová vložka. Adaptační profil zajistí, aby se box přizpůsobil libovolnému okennímu rámu.

Rolety do překladů mají ryze univerzální použití

Tento typ stínění se dodává bez boxu a speciální roletový překlad se společně s pouzdrem pro vodicí lišty osadí do zdi v průběhu výstavby. Překlad je zateplený a slouží k umístění rolety. Rolety do překladu je možné namontovat až zcela na konec po dokončení stavebních prací v domě.

 

V případě dotazů na možnosti výroby rolet na míru se na nás obraťte a my vám navrhneme konkrétní řešení.

Garážová vrata, zdroj: Minirol.cz

 

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?