Revitalizací bytového domu snížíte náklady na teplo o více jak polovinu

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Už vás nebaví platit navíc nemalou částku ročně za vytápění bytu? Také závidíte těm, co bydlí v revitalizovaném panelovém domě? Uvažujete i vy o zateplení fasády, jenže domluvit se se zbylými obyvateli domu je zcela nemožné? Pak přijďte s konkrétním řešením a uvidíte, že vše půjde snadno.

 

Mnohdy plánované revitalizace panelových domů ztroskotají na domluvě. Poptat vhodnou firmu, domluvit se ostatními obyvateli domu a zorganizovat vše potřebné, není pro každého. Jeden má problém s tím, druhý zas s tamtím a třetí nemá peníze. Ano, s takovým přístupem se modernizace vašeho paneláku nikdy nedočkáte. Ovšem ujměte se toho vy a za pomoci se společností JUMAR s.r.o. se budete těšit tepla domova a ušetřených peněz.

 

Revitalizaci domu zaplatíte z fondu oprav

Ač se mnozí mohou vymlouvat na prvotní finanční výdaj, který ne každý má doma pod polštářem, celkový náklad na panelový dům po rozpočítání není zas tak vysoký. Navíc mnohé panelové domy mají peníze na zateplení už dávno vybrané ve svém fondu oprav. Pak vás modernizace domu zatíží finančně jen minimálně.

A nutno podotknout, že díky zateplení domu se vaše roční náklady na teplo sníží až o 60 procent. A zbylé peníze se jistě budou hodit všem sousedům do rodinného rozpočtu.

 

Modernizací se prodlouží životnost vašeho paneláku

Díky revitalizaci se také prodlouží životnost samotného bytového domu. Společnost JUMAR s.r.o. vám zajistí veškeré potřebné práce a vy tak nemusíte hledat zvlášť firmu na nová okna, na zateplení fasády či na zasklení balkonů.

JUMAR s.r.o. tak v rámci revitalizace vymění vstupní dveře, všechny okna, opraví balkony, zasklí lodžie a zateplí fasádu. V neposlední řadě také opraví střechu, o které by jistě mohli vyprávět své obyvatelé posledních pater. Po všech provedených těchto zmiňovaných prací i váš bytový dům prokoukne.

 

Zateplování fasády probíhá v 11 krocích

Zateplování fasády je jen součást revitalizace domu. Ovšem mnohdy právě kvůli zateplení se majitelé rozhodnou pro celkovou modernizaci. Zateplování s sebou totiž nepřináší jen úsporu tepla, ale chrání dům i před sluncem či nadměrným hlukem z ulice.

Společnost JUMAR s.r.o. provádí vnější zateplování fasády v několika krocích:

 1. osazení soklového profilu,
 2. nanesení lepidla na izolant,
 3. nalepení izolantu,
 4. broušení povrchu izolantu,
 5. montáž hmoždinek,
 6. osazení rohových a připojovacích profilů,
 7. nanesení stěrkové hmoty,
 8. vtlačení síťoviny do stěrkové vrstvy,
 9. srovnání povrchu stěrkové vrstvy,
 10. penetrace stěrkové vrstvy základním nátěrem,
 11. nanesení fasádní omítky a jejich strukturování.

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.