Rekonstrukce fasády od profesionálů

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Dříve či později každého z nás nemine rekonstrukce svého bydlení. Ať už se jedná o byt či dům, každý objekt potřebuje péči a pravidelnou údržbu jak interiéru, tak exteriéru. V případě exteriéru to je kromě zahrad, střech, výměny oken i samotné zdivo a omítka.

Rekonstrukce/oprava/zateplení fasád není jednoduchá záležitost. Svépomocí si je těžko poradíme. Nemáme potřebné znalosti, nástroje (např. lešení), neznáme ty správné postupy a v neposlední řadě nemáme ani dostatek sil takovýto zásah zvládnout. Pro práce tohoto druhu je nutné provolat firmu. Zkušenou a spolehlivou firmu.

Co může firma nabídnout?

Firma, která má v oboru dostatek zkušeností, mnoho spokojených zákazníků a odvedených realizací, nabízí většinou širší portfolio služeb. Od zařízení potřebných povolení, přes samotnou realizaci zateplení fasád či jejich opravu, až po další doplňkové stavební práce. Například další stavební práce, zednické práce či sanační práce.

Sanace zdiva

Kupříkladu sanační práce, jejichž předmětem činnosti je sanace vlhkého zdiva, jsou rovněž poměrně specifickým odvětvím, ke kterému je třeba značná odbornost a léta praxe. Využívá totiž nejrůznějších speciálních metod, které zavádějí do zdiva dodatečnou hydroizolaci a tvoří tak zdivo odolné vůči pronikající vodě. Injektáž zdiva, metoda svislé hydroizolace jsou namátkou jedny z účinných postupů, jak se zbavit vlhkosti.

Může vás zajímat

Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu, stejně jako zařízení interiéru je časově i finančně náročná záležitost. Pokud chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.