Profi ruční nářadí vás nezradí

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Žádný kutil se neobejde bez kvalitního elektrického nářadí. V našich dílnách nechybí vrtačky, brusky nebo aku šroubováky. Na trhu existuje celá řada známých značek poskytující profesionální nářadí, ale také bohužel i levných napodobenin, které příliš práce nevydrží. V dnešním článku srovnáme tři významné výrobce, kteří na poli ručního elektrického nářadí představují opravdovou špičku.

 

Narex – český původ s německou precizností

Ruční elektrické nářadí s českou značkou Narex se vyrábí více než 70. let. Za tu doby se nářadí Narex stalo synonymem pro kvalitu, vysoký výkon a dlouhou životnost. Značka Narex v současnosti spadá pod německý koncern Tooltechnic Systems AG & Co.

K hlavnímu sortimentu značky patří vrtačky, bourací kladiva, úhlové brusky a přímočaré či okružní pily, které nesou nezaměnitelný design v modro-šedých barvách s výrazným oranžovým nápisem. V poslední době bohužel trh zaplavily levné napodobeniny téměř totožného vzhledu, avšak s výrazně omezenou životností. Falzifikáty se liší použitými materiály i konstrukčním provedením. Proto před koupi zboží si pečlivě prověřte také obchod, ve kterém nářadí kupujete.

Značkové nářadí Narex zakoupíte pouze ve specializovaných obchodech a e-shopech, které jsou součástí autorizované dealerské sítě. Jedním z takových obchodů je e-shop dobre-ceny.cz

Makita – kvalitní japonská technologie

První elektrické nářadí značky Makita bylo vyrobeno v Japonsku roce 1958. Od devadesátých let si v České republice Makita vybudovala stejně dobrou pověst jako Narex.

Nyní Makita nabízí téměř 400 typů profesionální elektrického, akumulátorového i vzduchového nářadí. Někteří řemeslníci na Makitu nedají dopustit a vybavují si dílnu jen touto značkou, která vyniká bezvadným chodem s využitím nejnovějších strojírenských technologií. Například aku vrtačky Makita vynikají bezkonkurenčně nejdelší výdrží baterií, díky kterým můžete bez nabíjení pracovat celý den.

Ruční elektrické nářadí Makita je opět charakteristické specifickým designem kombinující černou s modrozelenou barvou doplněnou typickým bílým nápisem Makita.

Milwaukee – americké nářadí pro drsné chlapy

Poslední dnes představovanou a na českém trhu méně známou značkou je americké elektrické nářadí Milwaukee. Stejně, jako výše zmiňované značky, pak i Milwaukee má hlubokou historii, která sahá až do roku 1924.

Milwaukee je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty profesionálního elektrického nářadí. Vrtačky, brusky, pily i vrtací kladiva disponují strhujícím výkonem s vysokou životností. Nářadí navíc vyniká snadnou manipulací, lehkou konstrukcí a zvládá práci i v nejnáročnějších podmínkách.

Nářadí Milwaukee je charakteristické červeno-černým designem, kterému opět dominuje nápis samotné značky.

Veškeré zmíněné profesionální nářadí je možné zakoupit v internetovém obchodě dobre-ceny.cz nebo přímo v kroměřížské kamenné prodejně Moravia Weld. Společnost na všechno nářadí poskytuje záruční i pozáruční servis.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?