Proč si vybrat interiérové dveře a plovoucí podlahy od firmy Dřevoškrt?

Stavba domu je časově i finančně náročná záležitost, ale zvolit správné vybavení není také procházka růžovým sadem. Člověk neví, na kterou společnost se obrátit. Pokud si chcete zařídit co nejlepší bydlení, oslovte odborníky od Dřevoškrt.

Foto: Pixabay.com

Ať už by se vám líbily v domě plovoucí podlahy, kvalitní dřevěné interiérové dveře anebo by se vám snad hodil nábytek na míru, jako jsou vestavěné skříně, kuchyňské linky či postele, máte po starostech.

Zakázková výroba i dřevoprodej

Rodinná společnost Dřevoškrt se zabývá prodejem rozsáhlého sortimentu pro truhláře, kutily i tesaře v Domažlicích a okolí. Ryze česká firma se pyšní dlouholetou tradicí a samozřejmě i zkušenostmi, tudíž se můžete spolehnout na spolehlivost, kvalitu a profesionální přístup. Bezpochyby vás potěší zakázková výroba a krátké dodací lhůty, rovněž většina zboží skladem i vlastní doprava.

Plovoucí podlaha je symbolem luxusu

K nejpopulárnějším podlahovým krytinám, patří v posledních letech plovoucí podlahy. Není divu, vždyť jsou stylové a oku lahodící. Je skvělé, že obsahují i zvukově-izolační vrstvu, proto padnou jako ulité do bytových i veřejných prostor. Na své si přijdou nároční uživatelé, protože jsou plovoucí podlahy k dodání v mnoha dekorech a nášlapných vrstvách. K přednostem patří akustická izolace, rychlá pokládka, snadná údržba, výborná životnost i zdravotní nezávadnost. Podlahové palubky od Dřevoškrt jsou kvalitní a upoutají vás i výhodnou cenou stejně jako bytové dveře značek Masonite, Sapeli, Solodoor a Czek Door.

Společnost dokáže namontovat interiérové dveře z Rakouska, Polska i Německa. Samozřejmostí je zajištění stavebního pouzdra, posuvných systémů a dveří od českého výrobce JAP. Mrkněte se na internetové stránky české firmy a vybírejte z pestré nabídky služeb, protože vás čeká dokonalý servis, rychlé dodání i poradenství vyškoleného personálu.

Může vás zajímat

Svařování je velkým tématem pro všechny majitele zámečnických firem. Jak na něj?

Hledáte profesionální zakázkové svařování kovů, CNC dělení plechů laserem a výrobu klempířských produktů? Inspirujte se.