Při stavbě domu se neobejdete bez zkušeného architekta

Zdroj: Ateliér322
Zdroj: Ateliér322

Plánujete stavbu domu nebo rekonstrukci bytu? Případně máte-li zájem o návrh zahrady? Chcete-li mít vše podle vašich představ a zároveň profesionálně zpracované, pak se neobejdete bez odborné konzultace s architektem.

Jedině profesionální architekt dokáže odborně zhodnotit vaše potřeby, navrhnout optimální řešení zpracovat projektovou dokumentaci a být nápomocný při komunikaci se stavbyvedoucím.

Věřte, že svěřit se do rukou odborníků se vyplatí. Nejenže architekti jsou schopni navrhnout nové a neotřelé řešení, ale mají také odborné znalosti o používaných technologiích a materiálech, které vám mohou ušetřit například náklady za vytápění.

Projektová kancelář nenavrhuje pouze jednotlivé stavby, zároveň dokáže poradit s rozvržením interiéru, aby co nejvíce vyhovoval potřebám vaší domácnosti.

Návrh interiéru, Foto: www.atelier322.cz
Návrh interiéru, Foto: www.atelier322.cz

Projektový Ateliér322

Právě projektová společnost Ateliér322 pod vedením architektů Kuželových se zaměřuje na návrhy rodinných domů, bytů, půdních vestaveb či garáží. Pro komerční účely ateliér realizuje návrhy kancelářských center, obchodů a skladů. V neposlední řadě se zabývá také návrhy pro neziskové organizace a veřejný sektor. Mezi tyto projekty patří například revitalizace veřejného prostranství v Ovčárech u Kolína nebo revitalizace autobusového nádraží v Pečkách.

Ateliér322 se podílí na projektování obytných, komerčních i veřejných staveb již několik let a za tu dobu realizoval mnoho moderních a designových staveb.

Návhr interiéru, Foto: www.atelier322.cz
Návhr interiéru, zdroj: www.atelier322.cz

 Jak probíhá příprava projektu?

Jestliže se domníváte, že zpracování projektu od profesionální kanceláře nepotřebujete, nebo se jen obáváte komunikace s kanceláří, se slovy, že raději vše zvládnete sami. Dovolím si vás vyvést z omylu.

Projektování každého domu, rekonstrukce bytu nebo návrhu jiných stavebních úprav si žádá potřebnou dokumentaci.

ProjektantAteliéru322 s vámi nejdříve probere investiční záměr a přípravu prostorových dispozic. Dále kancelář připraví architektonickou studiu s vizualizací a po schválení vypracuje potřebné dokumenty pro územní řízení se stavebním úřadem.

V poslední fázi rovněž vyhotoví stavební dokumentaci pro výběr dodavatele, zpracuje kontrolní rozpočet a zajistí technický dozor nad stavbou.

A právě z těchto důvodů a množství odvedené práce, od které můžete mít jistotu, že bude perfektně zvládnutá, se vyplatí oslovit projektový Ateliér322 a přizvat odborného architekta, aby i vám splnil sen o moderním bydlení.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?