Při stavbě domu se neobejdete bez zkušeného architekta

Zdroj: Ateliér322
Zdroj: Ateliér322

Plánujete stavbu domu nebo rekonstrukci bytu? Případně máte-li zájem o návrh zahrady? Chcete-li mít vše podle vašich představ a zároveň profesionálně zpracované, pak se neobejdete bez odborné konzultace s architektem.

Jedině profesionální architekt dokáže odborně zhodnotit vaše potřeby, navrhnout optimální řešení zpracovat projektovou dokumentaci a být nápomocný při komunikaci se stavbyvedoucím.

Věřte, že svěřit se do rukou odborníků se vyplatí. Nejenže architekti jsou schopni navrhnout nové a neotřelé řešení, ale mají také odborné znalosti o používaných technologiích a materiálech, které vám mohou ušetřit například náklady za vytápění.

Projektová kancelář nenavrhuje pouze jednotlivé stavby, zároveň dokáže poradit s rozvržením interiéru, aby co nejvíce vyhovoval potřebám vaší domácnosti.

Návrh interiéru, Foto: www.atelier322.cz
Návrh interiéru, Foto: www.atelier322.cz

Projektový Ateliér322

Právě projektová společnost Ateliér322 pod vedením architektů Kuželových se zaměřuje na návrhy rodinných domů, bytů, půdních vestaveb či garáží. Pro komerční účely ateliér realizuje návrhy kancelářských center, obchodů a skladů. V neposlední řadě se zabývá také návrhy pro neziskové organizace a veřejný sektor. Mezi tyto projekty patří například revitalizace veřejného prostranství v Ovčárech u Kolína nebo revitalizace autobusového nádraží v Pečkách.

Ateliér322 se podílí na projektování obytných, komerčních i veřejných staveb již několik let a za tu dobu realizoval mnoho moderních a designových staveb.

Návhr interiéru, Foto: www.atelier322.cz
Návhr interiéru, zdroj: www.atelier322.cz

 Jak probíhá příprava projektu?

Jestliže se domníváte, že zpracování projektu od profesionální kanceláře nepotřebujete, nebo se jen obáváte komunikace s kanceláří, se slovy, že raději vše zvládnete sami. Dovolím si vás vyvést z omylu.

Projektování každého domu, rekonstrukce bytu nebo návrhu jiných stavebních úprav si žádá potřebnou dokumentaci.

ProjektantAteliéru322 s vámi nejdříve probere investiční záměr a přípravu prostorových dispozic. Dále kancelář připraví architektonickou studiu s vizualizací a po schválení vypracuje potřebné dokumenty pro územní řízení se stavebním úřadem.

V poslední fázi rovněž vyhotoví stavební dokumentaci pro výběr dodavatele, zpracuje kontrolní rozpočet a zajistí technický dozor nad stavbou.

A právě z těchto důvodů a množství odvedené práce, od které můžete mít jistotu, že bude perfektně zvládnutá, se vyplatí oslovit projektový Ateliér322 a přizvat odborného architekta, aby i vám splnil sen o moderním bydlení.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.