Pražský byt s sebou nese zajímavé výhody nejen pro mladé

Rezidenční projekt Byty u Parku, zdroj: bytyuparku.navackove.cz

Někteří preferují menší obce, jiní chtějí život, kde se bude neustále něco dít. Je jasné, že druhá skupina bude početnější, protože zázemí velkých měst nabízí i dostatek pracovních příležitostí, šanci na vyšší životní úroveň a možnost cestovat nebo bavit se, co jen hrdlo ráčí!

Praha je v českém prostředí skutečné unikum, nejen proto, že snese přísné západní standardy. Je zde také řada středních a vysokých škol, takže vaše děti budou mít jednou z čeho vybírat – a školu budou mít s trochou štěstí prakticky v docházkové vzdálenosti.

Žižkov v příštích letech opravdu rozkvete

Obchodní centrum, ale i spoustu zelených ploch, to čeká zájemce o byty na Praze 3. Žižkov má totiž jako městská čtvrť hodně před sebou! Investice právě do nemovitostí je sázkou na jistotu, protože i když může trh zažívat občasné výkyvy, v dlouhodobém horizontu půjde jejich cena nahoru.

A dlužno podotknout, že v oblíbených a žádaných lokalitách možná hodně výrazně! Je proto lepší zajímat se o ně už dnes, například si rozmyslet, zda vám vyhovuje dispozice 2+kk nebo byste raději byli vlastníky pětipokojového bytu. Protože jsou možnosti velmi široké, jistě si vyberou zástupci každé generace.

Interiér bytu v rezidenčním projektu Byty u Parku, zdroj: bytyuparku.navackove.cz

Zajímavé možnosti i pro mladé rodiny

Skutečně, rezidenční projekt Byty u parku nabídne moderní bydlení pro mladé bezdětné páry, ale i ty, kteří se už chystají založit rodinu. Procházky a letní pohoda, předzahrádka a garážové stání, bydlení, o jakém jste vždycky snili. Žižkov je místem, kde se dá strávit celý život a odkud to budete mít po Praze všude blízko. Kino Aero, vrch Vítkov, park Židovské pece, to je jen malá ochutnávka možných procházek a aktivit v okolí Malešické ulice. Bary, restaurace nebo fitness centra a lékárny, občanská vybavenost je připravena na jedničku, stačí se už jen nastěhovat…

Může vás zajímat

Komentář: Odzvonilo plynovým kondenzačním kotlům? V Německu vláda omezuje jejich prodej, něco podobného se chystá i v Česku

Evropští zákonodárci hledají cesty, jak utnout vytápění plynem. Rozdíly mezi evropskou legislativou a efektivním způsobem vytápění popisuje Roman Švantner.