Pražský byt s sebou nese zajímavé výhody nejen pro mladé

Rezidenční projekt Byty u Parku, zdroj: bytyuparku.navackove.cz

Někteří preferují menší obce, jiní chtějí život, kde se bude neustále něco dít. Je jasné, že druhá skupina bude početnější, protože zázemí velkých měst nabízí i dostatek pracovních příležitostí, šanci na vyšší životní úroveň a možnost cestovat nebo bavit se, co jen hrdlo ráčí!

Praha je v českém prostředí skutečné unikum, nejen proto, že snese přísné západní standardy. Je zde také řada středních a vysokých škol, takže vaše děti budou mít jednou z čeho vybírat – a školu budou mít s trochou štěstí prakticky v docházkové vzdálenosti.

Žižkov v příštích letech opravdu rozkvete

Obchodní centrum, ale i spoustu zelených ploch, to čeká zájemce o byty na Praze 3. Žižkov má totiž jako městská čtvrť hodně před sebou! Investice právě do nemovitostí je sázkou na jistotu, protože i když může trh zažívat občasné výkyvy, v dlouhodobém horizontu půjde jejich cena nahoru.

A dlužno podotknout, že v oblíbených a žádaných lokalitách možná hodně výrazně! Je proto lepší zajímat se o ně už dnes, například si rozmyslet, zda vám vyhovuje dispozice 2+kk nebo byste raději byli vlastníky pětipokojového bytu. Protože jsou možnosti velmi široké, jistě si vyberou zástupci každé generace.

Interiér bytu v rezidenčním projektu Byty u Parku, zdroj: bytyuparku.navackove.cz

Zajímavé možnosti i pro mladé rodiny

Skutečně, rezidenční projekt Byty u parku nabídne moderní bydlení pro mladé bezdětné páry, ale i ty, kteří se už chystají založit rodinu. Procházky a letní pohoda, předzahrádka a garážové stání, bydlení, o jakém jste vždycky snili. Žižkov je místem, kde se dá strávit celý život a odkud to budete mít po Praze všude blízko. Kino Aero, vrch Vítkov, park Židovské pece, to je jen malá ochutnávka možných procházek a aktivit v okolí Malešické ulice. Bary, restaurace nebo fitness centra a lékárny, občanská vybavenost je připravena na jedničku, stačí se už jen nastěhovat…

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.