Postel s úložným prostorem je základ každé ložnice

Zdroj: loznice-intena.cz
Zdroj: loznice-intena.cz

Stojíte-li před rekonstrukcí vaší ložnice a marně si lámete hlavu, jak vše potřebné do tak malé místnosti vtěsnat, pak pro vás máme praktickou radu. Je pravda, že v dnešní době mladí lidé preferují čisté místnosti s co nejméně nábytkem, ovšem oblečení, deky, povlečení a mnoho dalšího musíme přeci někam urovnat.

Základním prvkem každé ložnice je kvalitní postel z masivu v kombinaci s matrací a roštem. Jen ta vám zaručí dlouhý a bezstarostný spánek. Díky té správné matraci se můžete zbavit nejen bolesti zad a nespavosti. Proto je dobré dbát, aby vaše postel byla široká alespoň 90 cm na osobu a délka byla o 10 až 20 cm delší, než je vaše výška. V seniorském věku je také vhodné zvolit vyvýšenou postel, ze které se vám bude ráno lépe vstávat.

Úložný prostor v ložnici je nutností

Nároků na kvalitní spánek je mnoho, ale zaručeně se vyplatí. Ovšem dáte-li do vaší ložnice postel správné výšky, délky a šířky, často vám už nezbude moc místa na zmiňovaný úložný prostor. Jedna z možností je zvolit do ložnice skříně až do stropu a druhá možnost je pořídit si postel s úložným prostorem.

Zdroj: loznice-intena.cz
Zdroj: loznice-intena.cz

Postele s úložným prostorem si nachází, čím dál tím více svých oblíbenců. A proč by také ne? Do úložného prostoru rychle a jednoduše schováte například peřiny, polštáře či deky. Úložný prostor je možné zvolit buď jako vyklápěcí nebo zásuvkový. Řešení v podobě vyklápění může být nejen boční, ale i čelní. Zásuvková varianta pak představuje klasický úložný prostor v podobě zásuvky na PVC kolečkách. Ať už ale zařizujete ložnici, dětský pokoj či pokoj pro hosty, postel s úložným prostorem se hodí do každého pokoje. V nabídce na trhu jsou totiž s úložným prostorem, jak matrace dvoulůžkové, tak ale i jednolůžkové či manželské postele.

Kvalitní postele s úložným prostorem nabízí například Ložnice INTENA.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?