Postel s úložným prostorem je základ každé ložnice

Zdroj: loznice-intena.cz
Zdroj: loznice-intena.cz

Stojíte-li před rekonstrukcí vaší ložnice a marně si lámete hlavu, jak vše potřebné do tak malé místnosti vtěsnat, pak pro vás máme praktickou radu. Je pravda, že v dnešní době mladí lidé preferují čisté místnosti s co nejméně nábytkem, ovšem oblečení, deky, povlečení a mnoho dalšího musíme přeci někam urovnat.

Základním prvkem každé ložnice je kvalitní postel z masivu v kombinaci s matrací a roštem. Jen ta vám zaručí dlouhý a bezstarostný spánek. Díky té správné matraci se můžete zbavit nejen bolesti zad a nespavosti. Proto je dobré dbát, aby vaše postel byla široká alespoň 90 cm na osobu a délka byla o 10 až 20 cm delší, než je vaše výška. V seniorském věku je také vhodné zvolit vyvýšenou postel, ze které se vám bude ráno lépe vstávat.

Úložný prostor v ložnici je nutností

Nároků na kvalitní spánek je mnoho, ale zaručeně se vyplatí. Ovšem dáte-li do vaší ložnice postel správné výšky, délky a šířky, často vám už nezbude moc místa na zmiňovaný úložný prostor. Jedna z možností je zvolit do ložnice skříně až do stropu a druhá možnost je pořídit si postel s úložným prostorem.

Zdroj: loznice-intena.cz
Zdroj: loznice-intena.cz

Postele s úložným prostorem si nachází, čím dál tím více svých oblíbenců. A proč by také ne? Do úložného prostoru rychle a jednoduše schováte například peřiny, polštáře či deky. Úložný prostor je možné zvolit buď jako vyklápěcí nebo zásuvkový. Řešení v podobě vyklápění může být nejen boční, ale i čelní. Zásuvková varianta pak představuje klasický úložný prostor v podobě zásuvky na PVC kolečkách. Ať už ale zařizujete ložnici, dětský pokoj či pokoj pro hosty, postel s úložným prostorem se hodí do každého pokoje. V nabídce na trhu jsou totiž s úložným prostorem, jak matrace dvoulůžkové, tak ale i jednolůžkové či manželské postele.

Kvalitní postele s úložným prostorem nabízí například Ložnice INTENA.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.