Plánujete rekonstrukci bazénu? Pozvěte si na to profesionály

Rekonstrukce bazénu, zdroj: Plavur.cz

Bazény nejsou nesmrtelné, bohužel. Pokud máte na zahradě zapuštěný bazén a objevují se nějaké nedostatky, nemusíte nutně investovat do dalšího bazénu. Často postačí profesionální rekonstrukce a odborné opravy, které životnost bazénu výrazně prodlouží. V následujících řádcích vám prozradíme, co taková renovace bazénu zahrnuje a na koho se v daném segmentu obrátit.

Venkovní bazény jsou náchylnější na závady, protože jsou vystavovány nepřízni počasí, pokud nemáte zastřešení. Zatímco někdy stačí vyměnit bazénovou fólii, jindy je nezbytné použít rekonstrukci pomocí těžké fólie. Záleží na tom, jaký máte bazén.

Opravy a rekonstrukce bazénů

V případě plastových bazénů se používá především těžká DLW fólie, která se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností. Opravit bazén z plastu je tedy možné, ovšem důležité je obrátit se na specialistu.

Jestliže máte bazén s konstrukcí a vnitřní bazénovou fólií, oprava bazénu je méně náročná, a to jak na čas, tak i na finance. Vymění se totiž jen původní fólie za novou, přičemž opět se doporučuje kvalitní DLW bazénové fólie, které vyrábí německý výrobce DLW.

Rekonstrukce bazénu s keramickým obkladem může být různá. Buď se můžete pustit do obnovy původního keramického obkladu, nebo na něj necháte natáhnout bazénovou fólii, což vás vyjde mnohem levněji.

Kdo nabízí rekonstrukci a opravu bazénů?

Pokud hledáte odborníka, jenž se zabývá opravami a rekonstrukcemi venkovních a vnitřních bazénů, obraťte se na společnost PLAVUR – bazény s.r.o. Přímo na webových stránkách www.plavur.cz najdete reference a také nabídku služeb. Uděláte si tak představu o tom, jak může vypadat výsledek. Uvedená firma nabízí také prodej bazénů, jejich zastřešení či prodej bazénové chemie. Má k dispozici e-shop, kde si mnohé produkty objednáte.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?