Pivní set

Zdroj: Pivniset.cz
Zdroj: Pivniset.cz

Pivní set v našem případě tvoří stůl a dvě lavice. Takové pivní sety jsou zcela nejznámější především z pivních slavností a letních festivalů.

Výhodou pivních setů je jejich rychlé rozložení, jednoduchá přeprava a snadné skladování. Vždyť jen pro příklad jeden pivní set vám poslouží pro usazení 8 až 10 osob (platí pro délku stolu a lavice 220 cm).

Do dodávky tipu Fiat Ducato, Citroen Jumper a podobně (provedení L3H2) bezpečně uložíte 28 pivních setů tak, abyste splňovali ještě váhové limity vozidla. Na 28 pivních setů usadíte 224 až 280 osob. Toto všechno dokážete přepravit jednou běžnou dodávkou.

Zdroj: Pivniset.cz
Zdroj: Pivniset.cz

Pokud plánujete dělat akce, oslavy, slavnosti, stravovací služby na festivalech a akcích, tak jsou pivní sety ideální volbou pro vás. Rozkládací stoly a lavice je totiž možné mimo hlavní sezónu skladovat i v malých prostorech. Jinak řečeno stačí vám malý prostor pro uskladnění velkého počtu sezení a stolů. Skladování je nejlepší v suchých prostorách bez přístupu vody, jinak by se dřevěná část mohla poškodit. Po akci je vždy dobré pivní stůl a lavice přetřít vlhkým hadrem tak, aby zmizely fleky od guláše, piva a kofoly.

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.