Pelíšky v podobě matrace pro vaše mazlíčky

Zdroj: sxc.hu
Zdroj: sxc.hu

Pro naše domácí mazlíčky jsme často schopni udělat cokoliv. Začíná to od nejlepších granulí a konzerv, přes nejrůznější hračky a vodítka, až po kreativní oblečky, které často spíše uspokojí páníčka než samotného pejska. Ovšem na co bychom zaručeně neměli zapomínat? Přeci na pelíšek!

Je pravda, že mnozí pejsci si raději hoví v posteli s námi, ale i náš mazlíček by měl mít svoje království, kde se může schoulit v případě, že je v posteli plno. A hlavně by měl mít pocit, že i on má své místo, kde je svým pánem.

Vybírat můžete ze široké škály

Tak jako si vyhráváte s výběrem nejrůznějších hraček a oblečků, tak si můžete vyhrát i při výběru pelíšku. Barev, tvarů a materiálů je celá řada. Nemusíte tak zůstávat u žádných fádních či nudných, které vám akorát kazí dojem celého pokoje.

Zdroj: 4dox.cz
Zdroj: 4dox.cz

A co více, pelíšek pro psa může být třeba i v podobě matrace. Ta je vytvořena pro potřeby vašich miláčků, takže se nemusíte bát, že budou nespokojeni. Matrace mají dokonce i snímatelný potah pro snadnou údržbu. Vyprat v pračce můžete tak nejen výplň samotné matrace, ale i potah. Materiál je oděruvzdorný, takže žádné strachy, že po prvním přespání vašeho pejska bude již rozdrápaná. A jako bonus je velkou výhodou i to, že matrace je protiskluzová. Ať se na ní bude váš pes jakkoliv vrtit, hrát či spát, matrace bude držet na místě, jak přibitá.

Pokud tedy nemáte ještě pořádný pelech pro psa nebo uvažujete o koupi nového, pak zkuste vybírat i mezi matracemi. Provedení jsou i v nejrůznějších barvách, jako je například černá, šedá, modrá, béžová, červená či cihlová. A mezi drobnostmi, které jistě oceníte převážně vy, je i možnost si nechat na matraci pro vašeho mazlíčka vyšít jeho jméno s tlapkou. Máte-li tedy pejsků více, pak se vám alespoň jejich pelíšky nebudou plést.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.