Osušky z kvalitního materiálu jsou mou slabostí

Koupelnová osuška, zdroj: pixabay.com

Miluji bytový textil všeho druhu. Můj byt je tak doslova napěchován různými dečkami, polštářky, přikrývkami a podobnými kousky, bez kterých si teplo domova skutečně nedokážu představit. Mou slabostí jsou ovšem kromě jiného i kvalitní osušky, které jsou vyrobeny, ze 100% bavlny a které zdobí mou koupelnu. Jsou tak hebké a tak příjemné vypadají, že jich mám v zásobě hned několik. Můj muž mi naštěstí tuto mou vášeň již několik let trpí, za což jsem nesmírně ráda, jelikož si nedokážu představit, jeho reakci na to, že jsem si před pár týdny pořídila jednu novou kolekci froté osušek.

Osušky, které mají styl

Osušky, které si kupuji, jsou víceméně vyráběny v celé řadě dekorů. Mými oblíbenkyněmi jsou ale krásné barevné osušky, které mají styl a mou koupelnu vždy úžasně rozzáří. Mým posledním kouskem je ovšem osuška, na které jsou levandule, které tak moc miluji a nechybí jak na domácích ubrusech, tak ani na několika svazcích utěrek, které hojně využívám ve své kuchyni. Výhodou těchto krasavic je kromě vzhledu i skvělá vlastnost rychlého schnutí, která je v tomto ohledu nedocenitelná.

Mé nejlepší kamarádky dostanou jednu osušku darem

Velmi ráda vařím a tak každý týden zvu své nejlepší přítelkyně na takovou malou hostinu k nám domů, kdy se všechny posadíme, nalijeme si sklenku dobrého vína a popovídáme si, co se v našich rodinných životech přihodilo nového. Tyto večery naprosto zbožňuji. Když mé kamarádky vždy zavítají, do mé koupelny nestačí se divit, do jak heboučkých osušek si mohou utřít své mokré ruce. Mé osušky je doslova nadchly a nejedna z nich si alespoň jednu takovou krasavici pořídila také. O loňských Vánocích jsem tak neodolala a třem mým nejlepším kamarádkám jsem pořídila každé po jedné tematické osušce, která je nadmíru potěšila, a mě zase potěšil jejich úsměv na rtech.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.