Nový nátěr Primalex Scripto nahradí nástěnky

Primalex Scripto, zdroj: www.primalex.cz
Primalex Scripto, zdroj: www.primalex.cz

Líbilo by se vám, kdybyste mohli opakovaně psát vzkazy a poznámka na vaší zeď nebo dokonce nábytek a vytvořit si tak levnou a praktickou tabuli kdekoliv budete chtít? Že to není možné? Ale ano, s novou barvou Primalex Scripto si vytvoříte nástěnku kdekoliv.

Jestliže vám chybí nástěnka v kanceláři, v kuchyni či v dílně nepořizujte si drahé whiteboardy. Primalex přichází na trh s revolučním transparentním nátěrem Primalex Scripto, který umožňuje proměnit povrchy na velké kreslící plochy. Po zaschnutí nátěru můžete na povrch opakovaně psát vzkazy a poznámky nebo kreslit klasickými fixy určenými na whiteboardy. Poznámky pak lehce smažete hadříkem.

Kromě kanceláří a škol nalezne Primalex Scripto široké uplatnění také v restauracích, kde lehce vytvoříte popisovací plochy, jako náhražku místo klasických nabídkových tabulí.

Nátěr je vhodný pro všechny interiérové hladké povrchy, jakými jsou stěny ale také stoly a nábytek.

Cena půllitrového balení nátěru Primalex Scripto se pohubuje okolo 438 Kč.

 

Primalex Scripto, Zdroj: www.primalex.cz
Primalex Scripto, Zdroj: www.primalex.cz

Může vás zajímat

Komentář: Odzvonilo plynovým kondenzačním kotlům? V Německu vláda omezuje jejich prodej, něco podobného se chystá i v Česku

Evropští zákonodárci hledají cesty, jak utnout vytápění plynem. Rozdíly mezi evropskou legislativou a efektivním způsobem vytápění popisuje Roman Švantner.