Nové moderní byty v Praze vzniknou na Žižkově!

Žižkov patří mezi nejoblíbenější lokality v Praze. Je to místo s nezaměnitelnou atmosférou, nabízí bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití, několik kvalitních škol, dostatek lukrativních pracovních nabídek a hlavně: Je to místo téměř v centru města, odkud je to všude kousek. Pokud chcete bydlet právě zde, zbystřete – představujeme projekt NA VACKOVĚ, který nabídne celkem přes 200 nových bytů.

Stylové bydlení se spojení s centrem i přírodou

Projekt NA VACKOVĚ, který nabídne nové moderní byty v Praze, vzniká na pražském Žižkově, konkrétně v blízkosti ulice Olgy Havlové. Na místě budou vybudovány celkem 3 budovy, mezi kterými vznikne odpočinková zóna plná zeleně. Celý komplex je naplánován tak, aby dokonale zapadl do stávající zástavby a žádným způsobem nenarušil typickou atmosféru Žižkova.

Zdroj: Byty.navackove.cz
Zdroj: Byty.navackove.cz

Prodej byl již zahájen!

Rezidence NA VACKOVĚ nabídne celkem 202 bytů. Nejvíce bude bytů o dispozicích 1+kk, a to celkem 85. Dalších 26 bytů bude mít dispozice 2+kk. Protože je tento nový projekt určen hlavně pro rodiny s dětmi, bude vybudováno celkem 81 bytů 3+kk a ještě 10 bytů 4+kk, které nabídnou opravdu luxusní bydlení v Praze. Byty budou vybaveny balkony, terasami a některé z nich budou mít i vlastní mini zahrádky. Celý projekt by měl být dokončen již na konci roku 2016 a všechny byty budou připraveny k nastěhování nejpozději do 28. 2. 2017. Prodej bytů byl proto již zahájen.

Zdroj: Byty.navackove.cz
Zdroj: Byty.navackove.cz

Máte-li zájem, podívejte se na stránky byty.navackove.cz, kde najdete všechny další potřebné informace. Kontaktovat také můžete realitní makléřku Hanu Mrázkovou, a to na tel. čísle +420 724 391 946.

Jako velmi výhodná investice

O nové byty na Žižkově by se měli zajímat i ti z vás, kdo přemýšlí o výhodné investici do budoucna. Vzhledem k tomu, že se jedná o byty v blízkosti centra, je možné předpokládat stabilně vysoký zájem. Byt určitě snadno pronajmete i prodáte. Pokud vás investice do nemovitostí zajímají, určitě se podívejte ještě na tento článek.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.