Nové moderní byty v Praze vzniknou na Žižkově!

Žižkov patří mezi nejoblíbenější lokality v Praze. Je to místo s nezaměnitelnou atmosférou, nabízí bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití, několik kvalitních škol, dostatek lukrativních pracovních nabídek a hlavně: Je to místo téměř v centru města, odkud je to všude kousek. Pokud chcete bydlet právě zde, zbystřete – představujeme projekt NA VACKOVĚ, který nabídne celkem přes 200 nových bytů.

Stylové bydlení se spojení s centrem i přírodou

Projekt NA VACKOVĚ, který nabídne nové moderní byty v Praze, vzniká na pražském Žižkově, konkrétně v blízkosti ulice Olgy Havlové. Na místě budou vybudovány celkem 3 budovy, mezi kterými vznikne odpočinková zóna plná zeleně. Celý komplex je naplánován tak, aby dokonale zapadl do stávající zástavby a žádným způsobem nenarušil typickou atmosféru Žižkova.

Zdroj: Byty.navackove.cz
Zdroj: Byty.navackove.cz

Prodej byl již zahájen!

Rezidence NA VACKOVĚ nabídne celkem 202 bytů. Nejvíce bude bytů o dispozicích 1+kk, a to celkem 85. Dalších 26 bytů bude mít dispozice 2+kk. Protože je tento nový projekt určen hlavně pro rodiny s dětmi, bude vybudováno celkem 81 bytů 3+kk a ještě 10 bytů 4+kk, které nabídnou opravdu luxusní bydlení v Praze. Byty budou vybaveny balkony, terasami a některé z nich budou mít i vlastní mini zahrádky. Celý projekt by měl být dokončen již na konci roku 2016 a všechny byty budou připraveny k nastěhování nejpozději do 28. 2. 2017. Prodej bytů byl proto již zahájen.

Zdroj: Byty.navackove.cz
Zdroj: Byty.navackove.cz

Máte-li zájem, podívejte se na stránky byty.navackove.cz, kde najdete všechny další potřebné informace. Kontaktovat také můžete realitní makléřku Hanu Mrázkovou, a to na tel. čísle +420 724 391 946.

Jako velmi výhodná investice

O nové byty na Žižkově by se měli zajímat i ti z vás, kdo přemýšlí o výhodné investici do budoucna. Vzhledem k tomu, že se jedná o byty v blízkosti centra, je možné předpokládat stabilně vysoký zájem. Byt určitě snadno pronajmete i prodáte. Pokud vás investice do nemovitostí zajímají, určitě se podívejte ještě na tento článek.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?