Nové byty v Michli: zajímavé bydlení v městské lokalitě

Rezidence Hadovitá, zdroj: www.rezidencehadovita.cz

Nové bydlení si člověk obvykle pořizuje s pomocí hypotečního úvěru, který je dlouhodobým závazkem. Hledáte-li zajímavé bydlení v klidném prostředí některé městské části Prahy, neměla by vám ujít Michle. Tam totiž právě vzniká rezidence na Hadovité s byty, jež je možné pořídit prostřednictvím hypotéky.

 

Byty vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi

Ulice Hadovitá je věrná svému jménu – skutečně se esovitě vine do kopce jako plaz. Je také ideálním místem na bydlení. Centrum hlavního města Prahy je poměrně blízko, dostupné městskou hromadnou dopravou. Zastávky autobusu nebo tramvaje jsou opravdu na dosah pěší chůzí sotva deset minut. Kromě toho toto místo nabízí klid a příjemné prostředí, v němž se bude dobře bydlet rodinám s dětmi, svobodným párům i jednotlivcům. Protože byty mají různě velikou dispozici, každý si může najít ten svůj, jenž mu bude vyhovovat a v němž se bude dobře cítit.

Rezidence Hadovitá, zdroj: www.rezidencehadovita.cz

Využít k tomu může možnost financování pomocí hypotečního úvěru s nejstarším hypotečním makléřem v České republice, protože Hyposervis Consulting je na trhu již dlouhých 18 let. Výhodou této hypotéky jsou hlavně:

  • nejnižší dosažitelné sazby úroků
  • za zpracování hypotéky nebudete platit poplatky
  • znalecký posudek bude vypracovaný na náklady banky
  • nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

Elegantní a nadčasový vzhled rezidence Hadovitá

Součástí bydlení v Rezidenci Hadovitá jsou také balkony. Díky nim vniká do bytů dostatek světla, čímž vzniká pohodový prostor pro žití. Členitá fasáda s použitím neutrálních barev bílé a šedé působí elegantním a nadčasovým dojmem a hned tak se neohledí.

Rezidence Hadovitá, zdroj: www.rezidencehadovita.cz

Nové byty na Praze 4 budou mít tak vše, co od moderního bydlení současný jejich uživatel žádá – atraktivní vzhled, občanskou vybavenost i zajímavé okolí, které bude lákat k venkovním aktivitám nejen děti, ale také dospělé.

 

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?