Našli jsme řešení pro temná zákoutí vašeho bytu

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Ústředním prvkem každé místnosti v domácnosti jsou stropní svítidla. Jenže ani různé lustry nedokáží pokrýt všechna temná zákoutí v bytě. Lámete si hlavu s tím, jak taková místa prosvětlit? Již nemusíte, našli jsme totiž vhodná řešení za vás.

 

Použijte více svítidel

Vyřešit nedostatek světla v různých zákoutích vašeho bytu můžete pomocí lustru s nastavitelnými světly, tento způsob však nebude vždy účinný. Dnes jsou navíc pouze centrální světla již přežitkem, a tak je lepší poohlédnout se po více druzích interiérových svítidel.

Více svítidel, ať už lustrů, lamp či bodových světel, vám zajistí dostatek světla pro každý skrytý kout vašeho bytu. Při samotném výběru vhodných druhů svítidel byste se měli zaměřit především na kvalitní zpracování a vzhled, který doplní designové prvky vašeho interiéru a zároveň dá světlům vyniknout.

Nadčasová a moderní svítidla, která bodují

Ideální kombinaci kvality a moderního vzhledu vašemu bytu přinesou svítidla od renomované firmy Fulgur. Právě tato originální svítidla zvolili architekti přední brněnské architektonické kanceláře RAW pro moderní bytovou rezidenci v centru Brna.

Rezidence Kopečná byla pro své jedinečné architektonické provedení zvolena časopisem Reflex jako jeden z výjimečných projektů současných bytových domů. Vyzdviženo bylo zejména kvalitní provedení a volba použitých materiálů.

Výběr těchto materiálů měli přitom na starost samotní architekti. Jejich vytříbený vkus se tak odráží jak na stylizaci obytných prostor, tak i na použitém osvětlení.

Při volbě moderních svítidel dbali architekti především na vysoké standardy kvality, moderní vzhled zapadající do bytových prostor a multifunkční využití jednotlivých světel. Použité osvětlení tak podtrhuje celkový unikátní vzhled moderního bytového domu.

Svítidla od společnosti Fulgur můžou zazářit i u vás doma, stačí si jen vybrat zde.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.