Moderní odpadkový koš zkrášlí interiér

Odpadkové koše, zdroj: www.hailo-home.de
Odpadkové koše, zdroj: www.hailo-home.de

Přemýšleli jste o tom, že odpadkový koš je podstatnou vizitkou vaší domácnosti? Na žádnou návštěvu neudělá dobrý dojem nevzhledný a přetékající odpadkový koš. Proto mnoho domácností koše skrývá do kuchyňských linek. Není to však nutné. Jak se záhy dozvíte, i moderní odpadkový koš může být ozdobou kuchyně.

 

Hravá barevnost

Již dávno je pryč doba, kdy odpadkové koše byly nevzhledné a kromě zavření v kuchyňské lince je nebylo možné téměř nikde umístit. Nové moderní odpadkové koše Hailo naštěstí tyto trendy vyvrací.

Tyto odpadkové koše nejenže splňují vysoké požadavky na kvalitu, ale také dokonale snoubí nová inovativní řešení a skvělý design. A právě jedinečný design moderních odpadkových košů Hailo podtrhne váš interiér. Nově již odpadkové koše nemusíte schovávat, ale rovnou je umístíte na viditelná místa.

A v čem vlastně tkví odlišnost? Jednoznačnou odpovědí je barevná různorodost nádherně sytých odstínů limetkové zelené, zlaté, vanilkové či bordó červené barvy. Díky tomu odpadkový koš můžete sladit s barvami vašeho interiéru.

Kvalitní nerezové materiály

Druhá odlišnost tkví v použitých materiálech. Plastové koše mají všichni, ale odpadkové koše do kuchyně Hailo jsou vyrobeny z nerezového plechu, který je bytelný, odolný vůči poškození a výborně se čistí. Aby bylo stejně lehké jeho čištění zevnitř, jsou koše vybaveny vyjímatelnou plastovou vložkou, kterou můžete snadno umýt. Díky kvalitnímu materiálu je navíc na nerezové koše poskytována pětiletá záruka.

Bezdotykový koš, zdroj: www.hailo-home.de
Bezdotykový koš, zdroj: www.hailo-home.de

Hygienické bezdotykové koše

Při vaření často potřebujeme vyhodit nejrůznější obaly, nepoužitelné části zeleniny či odřezky masa. Při tom všem přicházíme do styku s odpadní nádobou, po které následuje mytí rukou. Mytí rukou klidně i několikrát během vaření však může být otravné. Tento problém pomáhá vyřešit bezdotykový odpadkový koš, který nejen pomáhá zvýšit hygienu v kuchyni, ale je také velmi komfortní.

Nemusíte za nic tahat nebo šlapat. Stačí pouze na vzdálenost 15 cm přiložit ruku k senzoru a koš se sám otevře i zavře.

Praktické kosmetické koše

Kosmetický koš, zdroj: www.hailo-home.de
Kosmetický koš, zdroj: www.hailo-home.de

Žádná žena se v koupelně neobejde bez malého kosmetického koše, do kterého odloží použité odličovací tampóny a další hygienické potřeby. A právě kosmetické koše Hailo mohou vaší koupelnu odlišit. Disponují celou řadou barevných variant a jedinečného designového řešení, se kterým lehce zvýrazníte vaší koupelnu.

Proto udělejte krok vpřed, odlište vaši domácnost a dejte sbohem nevzhledným plastovým odpadkovým košům. Vsaďte na německou kvalitu moderních košů Hailo.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.