Ložní prádlo, ve kterém budete spát jako v bavlnce

Zdroj: www.obliecky-emi.sk
Zdroj: www.obliecky-emi.sk

Kvalitní spánek je důležitý pro naše zdraví a celkovou vitalitu organismu. Stejně jako vhodná postel a matrace ovlivňuje náš spánek, tak bychom neměli zanedbávat výběr ložního povlečení.

Ložní prádlo

Právě elegantní ložní prádlo dodává posteli tu pravou krásu a smyslnost. Je-li prostor na spaní upravený a lahodí našemu oku, tak i samotný odpočinek bude pro nás kvalitnější.

Nejen estetika hraje hlavní roli. Při výběru správného povlečení klademe důraz hlavně také na materiál, ze kterého je povlečení vyrobeno. Bavlněné povlečení je tím nejlepším co můžeme zvolit. A to hned z několika důvodů. Bavlněný materiál je přírodní, prodyšný a lehce se udržuje.

Polštář a peřina. Dvojice, bez které by spánek nestál za nic. Jako bonus si ale dopřejte třeba dva polštáře a přehoz na peřiny k tomu, který vaším postelím dodá eleganci a zabrání usazování prachu.

Pohodlné polštáře

Někomu postačí jeden větší polštář, jinému je jeden málo, a tak pod hlavou má k tomu další dva malé. Každý jsme originál a každý potřebujeme pro naše pohodlí něco jiného. Ať už ale jsou vaše požadavky jakékoliv, nejsou nesplnitelné. Dnes můžeme nakoupit polštáře vyplněné chmýřím, peřím, paměťovou pěnou nebo dutým polyesterovým mikrovláknem. Je jen na nás co preferujeme a jaký máme z polštáře subjektivní pocit. Polštář je hlavním prvkem, který uleví naší krční páteři a my se tak můžete nechat unášet do říše snů.

Mnoho druhů kvalitních polštářů nalezneme v nabídce největšího Slovenského výrobce lůžkovin, společnosti EMI, která přes osmnáct let šije ložní povlečení, polštáře, peřiny, přehozy a mnoho dalšího.

Společnost EMI nabízí více než 20 000 produktů skladem, které doručí do 48 hodin. Ocenitelnou výhodou je zdarma poštovné při nákupu nad 600 Kč. Navštivte stránku obliecky-emi.sk ještě dnes a vyberte si kvalitní ložní prádlo, ve kterém bude spaní jedna radost.

Může vás zajímat

Dřevěná, nebo vinylová podlaha? Poradíme vám s výběrem

Pokud vás čeká rekonstrukce interiéru, zaměřte se kromě jiného i na podlahové krytiny v jednotlivých místnostech. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství materiálů, přičemž velké oblíbenosti se těší dřevo a vinyl.