Levné, a přesto kvalitní kuchyně na chalupu

Kychyňská sestava DUO XL, zdroj: www.nabyteksprint.cz
Kychyňská sestava DUO XL, zdroj: www.nabyteksprint.cz

Až vám bude někdo říkat, že pořízení kuchyně je příliš náročnou investicí, nevěřte mu. Nádhernou kuchyň lze totiž pořídit od několika tisíců. Jak je to možné? Řešením jsou sektorové kuchyně.

Zvažujete-li výměnu staré kuchyně za novou, můžete na ní výrazně ušetřit. Ohromnou výhodou sektorových kuchyní je jejich nízká pořizovací cena. Nižší ceny, oproti kuchyním vyráběným na míru je dosaženo prostřednictvím jednotlivých modulů, které lze vzájemně kombinovat a sestavit si z nich novou kuchyň.

Moduly máme na mysli jednotlivé skříňky a poličky předem definovaných rozměrů. K nim si jednoduše zvolíte dekory dvířek, pracovní desku či úchyty. Takto si jednoduše můžete vybrat kuchyňskou linku téměř na míru.

Výhodné kuchyňské sestavy

Aby váš výběr nebyl příliš složitý, je nejvýhodnější zvolit si již přímo nadefinovanou kuchyňskou sestavu, která zahrnuje všechny skříňky, dvířka a pracovní desku. Navíc lze vybírat z několika barevných kombinací, které byly zhotoveny designéry. Odpadá vám tak trápení s hledáním vhodných variant zbarvení a rozměrů skříněk.

A pokud byste přeci jen ještě měli prázdné místo, které byste rádi vyplnili dodatečnou skříňkou, můžete si ji libovolně přikoupit.

Kuchyně Gold Lux, zdroj: www.nabyteksprint.cz
Kuchyně Gold Lux, zdroj: www.nabyteksprint.cz

Takovéto kuchyňské sestavy jsou vhodné pro mladé rodiny, studenty a seniory, kteří hledají funkční a levné řešení. Pro svou cenovou dostupnost jsou také pořizována na víkendové chaty a chalupy. Navíc se nemusíte obávat, že za nízkou cenu dostanete nekvalitní výrobek. Výrazná úspora ceny je dosažená právě díky již vyrobeným modulům.

Inspiraci na pořízení kvalitní kuchyně můžete načerpat na stránkách www.nabyteksprint.cz, které disponují desítkami kuchyňských sestav. Ať již hledáte klasické kuchyně nebo levné rustikální kuchyně, každý si zde vybere podle svých představ.

Přesvědčte se o kvalitě v showroomu

Kuchyňské sestavy od NÁBYTKU SPRINT si můžete prohlédnout v showroomech v Ostravě a v Ostrožské Nové Vsi. Naleznete zde levné pracovní desky do kuchyně a mnoho vystavených kuchyňských sestav za bezkonkurenční ceny.

Rohová kuchyně Fox, zdroj: www.nabyteksprint.cu
Rohová kuchyně Fox, zdroj: www.nabyteksprint.cu

Objednaný nábytek si můžete vyzvednout přímo v prodejnách nebo vám při nákupu nad 15 000 Kč bude po celé České republice doručen zdarma. Nábytek Sprint využívá vlastní automobilovou dopravu, tudíž se nemusíte obávat poškození, jak tomu občas bývá u kurýrních společností. Doba dodání se od objednání pohybuje v rozmezí od 1 – 4 týdnů.

Pokud hledáte vkusné a cenově dostupné kvalitní kuchyně, pak Nábytek Sprint by pro vás mohl být vhodným řešením.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.