Letošním trendem jsou zapuštěné bazény. Poradíme, z čeho vybírat

Letošní léto se pravděpodobně ponese v duchu utlumené turistické sezóny a omezeného počtu návštěvníků na veřejných koupalištích. Nenechte si zkazit letní pohodu, radovánky u vody přesuňte na zahradu. Vysvětlíme, které bazény jsou letos trendy.

Foto: Pixabay

Odolné skimmerové bazény

Toužíte po odolném bazénu, který vyniká dlouhou životností a přitom neruší vzhled zahrady? Nechcete investovat do bazénu, který vám vydrží sotva dvě sezóny? Pak se podívejte na zapuštěné skimmerové bazény ALBISTONE®. Jak název napovídá, tento typ bazénů je vybaven skimmerem neboli postranním odtokem, který zajišťuje filtraci vody.

Zapuštěné skimmerové bazény skvěle splynou s okolní zahradou, tím neruší její vzhled a stávají se moderním klenotem rodinného domu. K jejich přednostem patří barevná stálost, vysoká odolnost proti změnám teplot a chemikáliím. Vyrábí se v obdélníkových tvarech různých rozměrů se zaoblenými, nebo ostrými rohy.  Konstrukci bazénů tvoří speciální homogenní kopolymer, jehož životnost je až 50 let!

Originální fóliové bazény na míru

Přejete si mít na zahradě bazén originálních tvarů, který vám budou sousedi závidět? Máte volný atypický prostor, do kterého se obdélníkový bazén nehodí? Chcete mít vše navrženo přesně na míru? Vše vám poskytnou bazény vypláštěné těžkou fólií.

Předností fóliových bazénů je možnost zhotovení jakéhokoliv tvaru a vzhledu. Design bazénové fólie totiž věrně imituje širokou škálu materiálů od obkladové mozaiky přes kámen a mramor až po písečné dno. Fólie jsou odolné vůči UV záření, během let proto neztrácí svou barevnost.

Luxusní přelivové bazény

Žhavým trendem posledních let jsou luxusní přelivové bazény, které doposud byly ozdobou hotelů a luxusních soukromých rezidencí. Nová konstrukce bazénů ALBISTONE, která vyniká čistým a nerušeným vzhledem, promění vaší zahradu v luxusní relaxační zónu.  

Předností zapuštěných přelivových bazénů je dokonale „napnutá“ vodní hladina, která je ve stejné úrovni s okolní dlažbou, nebo terasou. Odvod vody a její následnou filtraci zajišťuje speciálně navržený přelivový žlab umístěný okolo celého bazény. Přelivové bazény ALBISTONE zároveň nepotřebují vyrovnávací nádrž, čímž snižují náklady na výstavbu a zjednodušují údržbu celého systému.

Dopřejte si letní pohodu na zahradě, vyberte si váš vysněný bazén ALBIXON.

Může vás zajímat

Jak nastavit zálohy při změně dodavatele energií?

Při změně dodavatele by spotřebitelé měli zvážit nastavení vyšších záloh, aby jejich vyúčtování neskončilo vysokým nedoplatkem.