Květinářství Mirka Třebíč – to jsou řezané i hrnkové květiny, ale i květinová výzdoba

Květinová vazba, zdroj: pixabay.com

Květiny a drobné dárečky neztratily smysl ani v dnešní době, kdy si už i přání posíláme spíše esemeskou, nebo popřejeme přes Facebook. O to větším a milejším překvapením je, když někoho překvapíme malou kytičkou či honosnou kyticí, luxusní čokoládou, čajem, případně hrnkovou kytičkou. Pokud jste z Třebíče, už nemusíte hledat, kde tyto dárky pořídit. Květinářství Mirka Třebíč má hned čtyři pobočky a zajišťuje i rozvoz květin.

Vždy čerstvé řezané květiny

Dobré květinářství se pozná podle kvalitních čerstvých květin a propracovaných vkusných květinových vazeb. Obojí vám v Květinářství Mirka Třebíč umí nabídnout. Poptávat máte možnost sváteční vazby k narozeninám, k svátkům, k výročí svatby, na rande a mnoho dalších. I pro děti jde nechat uvázat drobné kytičky k bonbónům a k čokoládě. Samozřejmostí jsou pak smuteční vazby – vázané, vypichované i věnce, a to včetně napsání stuhy. Květiny si můžete vyzvednout, ale rovněž je lze nechat zaslat přímo oslavenci, nebo dovézt do smuteční síně. Řezané květiny nabízí květinářství vždy čerstvé s dlouhou trvanlivostí.

TIP: Veškeré služby květinářství Mirka Třebíč najdete na webové stránce www.kvetinarstvi-mirka.cz.

Velkým hitem je flowerbox

Flowerboxy jsou květiny aranžované do krabic hranatého ev. kloboukového tvaru. Instalovány bývají v aranžovací hmotě, jde do nich dolévat vodu, a udržovat je tak dlouho čerstvými. Takto lze aranžovat klasické kytice, kytice s různými tvary (třeba růže ve tvaru srdce), nebo vytvořit kytici například s plyšovým medvědem.

Svatební kytice i výzdoba svateb na míru

Specialitou květinářství je výzdoba svateb i svatební kytice. Květinářství vám dodá kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, korsáž pro svědka, kytičky a náramky pro svědkyni, kytici pro maminku, korsáž pro tatínka, kytičky a košíčky pro družičky, též výzdobu slavnostní tabule a automobilu.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.