Květinářství Mirka Třebíč – to jsou řezané i hrnkové květiny, ale i květinová výzdoba

Květinová vazba, zdroj: pixabay.com

Květiny a drobné dárečky neztratily smysl ani v dnešní době, kdy si už i přání posíláme spíše esemeskou, nebo popřejeme přes Facebook. O to větším a milejším překvapením je, když někoho překvapíme malou kytičkou či honosnou kyticí, luxusní čokoládou, čajem, případně hrnkovou kytičkou. Pokud jste z Třebíče, už nemusíte hledat, kde tyto dárky pořídit. Květinářství Mirka Třebíč má hned čtyři pobočky a zajišťuje i rozvoz květin.

Vždy čerstvé řezané květiny

Dobré květinářství se pozná podle kvalitních čerstvých květin a propracovaných vkusných květinových vazeb. Obojí vám v Květinářství Mirka Třebíč umí nabídnout. Poptávat máte možnost sváteční vazby k narozeninám, k svátkům, k výročí svatby, na rande a mnoho dalších. I pro děti jde nechat uvázat drobné kytičky k bonbónům a k čokoládě. Samozřejmostí jsou pak smuteční vazby – vázané, vypichované i věnce, a to včetně napsání stuhy. Květiny si můžete vyzvednout, ale rovněž je lze nechat zaslat přímo oslavenci, nebo dovézt do smuteční síně. Řezané květiny nabízí květinářství vždy čerstvé s dlouhou trvanlivostí.

TIP: Veškeré služby květinářství Mirka Třebíč najdete na webové stránce www.kvetinarstvi-mirka.cz.

Velkým hitem je flowerbox

Flowerboxy jsou květiny aranžované do krabic hranatého ev. kloboukového tvaru. Instalovány bývají v aranžovací hmotě, jde do nich dolévat vodu, a udržovat je tak dlouho čerstvými. Takto lze aranžovat klasické kytice, kytice s různými tvary (třeba růže ve tvaru srdce), nebo vytvořit kytici například s plyšovým medvědem.

Svatební kytice i výzdoba svateb na míru

Specialitou květinářství je výzdoba svateb i svatební kytice. Květinářství vám dodá kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, korsáž pro svědka, kytičky a náramky pro svědkyni, kytici pro maminku, korsáž pro tatínka, kytičky a košíčky pro družičky, též výzdobu slavnostní tabule a automobilu.

Může vás zajímat

Vlastníte restauraci? Správně zvolený textil vám zařídí spokojenější zákazníky

Hledáte kvalitní a levné textilie pro restaurace, pohostinství a gastro provozy? Poradíme vám, kde nakoupit ubrusy, prostírání a další doplňky do restaurací.