Kvalitní kuchyně na míru

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Stejně jako se mění doba, tak i kuchyně prochází svým neustálým vývojem. V dřívějších dobách sloužila kuchyň výhradně k vaření a často byla součástí samostatné místnosti.

 

 

 

Trendy se však mění a nyní jsou v módě otevřené kuchyně propojené s jídelnou. Kuchyň je totiž místem, kde se setkává celá rodina. Vaření se pro mnohé z nás stalo koníčkem a společenskou událostí, na kterou zveme své přátele a známé.

Kuchyň na míru

Výměna staré kuchyně za novou je pro někoho rozhodnutí ze dne na den, pro jiné je to složitý proces zvažování a plánování. Vybrat si můžete z levných stavebnicových kuchyní, které pořídíme v mnohých nákupních centrech. Ovšem při jejich pořízení musíme v našich plánech dělat spoustu kompromisů, navíc narazíme na spoustu chyb, nedodělků a ve výsledku nebudeme spokojeni.

Ideálním řešením je kuchyně vyrobená na míru přímo podle našich potřeb a představ. Kuchyně na míru jsou nesrovnatelně kvalitnější a dobrý výrobce nám splní všechna individuální přání. Právě individuálnost a odlišnost je to co odliší naší kuchyň od ostatních „hypermarketových kuchyní“.

Panuje všeobecná představa, že kuchyně na míru jsou příliš drahé. Ano, chcete-li splnit ty nejnáročnější potřeby, pak mohou být dražší. Na druhou stranu vyšší cenu vyváží kvalita a funkčnost. Navíc správný výrobce, jako JN Interier, vždy vyjde zákazníkovi vstříc a nalezne pro něj finančně přijatelné řešení.

Kuchyň musí být praktická

Při samotném navrhování by měla být kuchyně rozdělena do několika částí.

Rozlišujeme těchto pět základních zón: Potravinovou, mycí, pracovní, úložnou a vařící zónu.

Inspiraci pro vaší vysněnou kuchyň vám pomůže získat fotogalerie kuchyní od JN Interier.

Vestavěné skříně

V rámci modernizace kuchyně můžeme rovnou provést modernizaci úložných prostor. V oblibě jsou vestavěné skříně, které prakticky zužitkují volný prostor a výborně se skloubí s interiérem. Vestavěné skříně nejsou pouze úložným prostorem, mohou nám posloužit jako užitečný předěl místností.

Vestavěné skříně nejsou určeny pouze na uložení oděvů. Své uplatnění naleznou také v kancelářích pro uložení šanonů, spisů a dalších dokumentů.

Nadčasový design

Dnešní skříně již nejsou stereotypy z jednoho druhu materiálů stejné barvy. Posuvné dveře vestavěných skříní, jakožto skříně samotné nabízejí nepřeberné množství designových stylů, barevných a materiálových provedení, které zkrášlí veškeré prostory a přitáhnou pozornost každé návštěvy.

Může vás zajímat

Malířskou pistoli dokáže využít i laik

Malování bytu nepatří zrovna mezi kratochvíle, kterým bychom se chtěli během svého volna věnovat. Na …