Křišťálově čistá filtrovaná voda z kohoutku

 

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Pohled zaměstnavatelů na pitný režim svých zaměstnanců se mnohdy liší. Někteří zaměstnavatelé poskytnutí výdejníků na vodu berou jako nepsaný benefit, pro jiné je to naprostou samozřejmostí.

Možná u vás v práci máte zrovna jeden takový výdejník na barel vody. Pro ty, kdo by ale nechtěli myslet na pravidelnou objednávku barelů s vodou, a přesto by chtěli pít čistou a zdravou vodu, existuje varianta v podobě výměníků s filtrem na kohoutkovou vodu.

 

Výdejníky pro filtrování kohoutkové vody

Voda z kohoutku může obsahovat stopové zbytky hormonů a dalších nežádoucích látek. Konzumace takovéto vody neprospívá lidskému organismu. Člověk se může cítit unavený, být bez energie nebo náchylný k častým nemocem.

Víte však, že i klasickou vodu z kohoutku lze filtrovat? Ano, můžou za to speciální výdejníky na vodu, které jsou napojeny na běžný vodovodní řád. Tyto výdejníky jsou opatřeny filtry na pitnou vodu, čímž z obyčejné vody odstranění nevhodné látky.

Speciální filtry čistí kohoutkovou vodu od hrubých mechanických nečistot od velikosti 0,5 mikronů. Druhý filtr odstraňuje z vody chlor, nepříjemný zápach a organické nečistoty. Při obou filtracích navíc nedochází k odstranění minerálů z vody.

Takto upravená pramenitá voda příjemně osvěží a nezatíží organismus škodlivými látkami.

Praktický výdejník napojený na vodovodní řád dovede navíc vodu ohřát až na 95 oC, která slouží pro přípravu kávy, čaje nebo polévky. V horkých letních dnech oceníte čepování osvěžující chlazené vody. Výdejníky jsou také opatřeny speciálním ventilem waterblock, který v případě poruchy zabrání nekontrolovanému úniku vody.

 Čistá a filtrovaná voda stále k dispozici

Jistě to mnozí znáte. Ve vaší kanceláři dojde barel s vodou, a nikdo se nemá k jeho výměně nebo objednání nových zásob. Výhodou vody z filtrového výdejníku je naprostá nezávislost na dodávce vody v barelech a neomezený přístup ke svěží a čisté vodě.

A co více, filtrační výdejník si nemusíte za drahé peníze pořizovat, jednoduše si ho můžete pronajmout od společnosti Fontana Watercoolers, která vám výdejník doručí přímo na místo a nainstaluje. Fontana Watercooler navíc poskytuje bezplatný servis a pravidelnou výměnu filtrů.

Dbejte o své zdraví a dopřejte si kvalitní a čistou vodu díky speciálním filtrovým výdejníkům, která vás příjemně osvěží.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?