Křišťálově čistá filtrovaná voda z kohoutku

 

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Pohled zaměstnavatelů na pitný režim svých zaměstnanců se mnohdy liší. Někteří zaměstnavatelé poskytnutí výdejníků na vodu berou jako nepsaný benefit, pro jiné je to naprostou samozřejmostí.

Možná u vás v práci máte zrovna jeden takový výdejník na barel vody. Pro ty, kdo by ale nechtěli myslet na pravidelnou objednávku barelů s vodou, a přesto by chtěli pít čistou a zdravou vodu, existuje varianta v podobě výměníků s filtrem na kohoutkovou vodu.

 

Výdejníky pro filtrování kohoutkové vody

Voda z kohoutku může obsahovat stopové zbytky hormonů a dalších nežádoucích látek. Konzumace takovéto vody neprospívá lidskému organismu. Člověk se může cítit unavený, být bez energie nebo náchylný k častým nemocem.

Víte však, že i klasickou vodu z kohoutku lze filtrovat? Ano, můžou za to speciální výdejníky na vodu, které jsou napojeny na běžný vodovodní řád. Tyto výdejníky jsou opatřeny filtry na pitnou vodu, čímž z obyčejné vody odstranění nevhodné látky.

Speciální filtry čistí kohoutkovou vodu od hrubých mechanických nečistot od velikosti 0,5 mikronů. Druhý filtr odstraňuje z vody chlor, nepříjemný zápach a organické nečistoty. Při obou filtracích navíc nedochází k odstranění minerálů z vody.

Takto upravená pramenitá voda příjemně osvěží a nezatíží organismus škodlivými látkami.

Praktický výdejník napojený na vodovodní řád dovede navíc vodu ohřát až na 95 oC, která slouží pro přípravu kávy, čaje nebo polévky. V horkých letních dnech oceníte čepování osvěžující chlazené vody. Výdejníky jsou také opatřeny speciálním ventilem waterblock, který v případě poruchy zabrání nekontrolovanému úniku vody.

 Čistá a filtrovaná voda stále k dispozici

Jistě to mnozí znáte. Ve vaší kanceláři dojde barel s vodou, a nikdo se nemá k jeho výměně nebo objednání nových zásob. Výhodou vody z filtrového výdejníku je naprostá nezávislost na dodávce vody v barelech a neomezený přístup ke svěží a čisté vodě.

A co více, filtrační výdejník si nemusíte za drahé peníze pořizovat, jednoduše si ho můžete pronajmout od společnosti Fontana Watercoolers, která vám výdejník doručí přímo na místo a nainstaluje. Fontana Watercooler navíc poskytuje bezplatný servis a pravidelnou výměnu filtrů.

Dbejte o své zdraví a dopřejte si kvalitní a čistou vodu díky speciálním filtrovým výdejníkům, která vás příjemně osvěží.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.