Kovové řetězy do interiéru i exteriéru patří

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Najít v dnešní době originální kousky do bytu či na zahradu dá velkou práci. Sériová výroba vládne světu, a tak mnohdy zjistíte, že vámi pečlivě vybíraný zahradní nábytek má i soused. My však našli jedinečné zpestření nejen v podobě dekorace do interiéru a exteriéru, které můžete mít jen vy.

 

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Kombinace řetězu a skla, dřeva či kůže představuje netradiční spojení, ze kterého vznikají originální kousky do bytu i na zahradu. K modernímu interiéru originalita a nevšednost jistě patří, proto vám přinášíme malou inspiraci, jak si zútulnit bydlení něčím opravdu jedinečným.

V hlavní roli řetěz, design a umění

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Ač mnozí ani neví, z řetězu se dá vyrobit stůl, židle, postel, svícen, lampa, kliky, věšáky, zahradní nábytek i zábradlí, a to stále není výčet všeho. Řetěz v kombinaci s jiným materiálem je prostě dokonalou dvojkou, kterou ovšem není tak jednoduché sehnat.

Nový život řetězu doslova vdechují na webových stránkách oretezu.cz. Zpočátku z obyčejného řetězu vznikne díky šikovným českým ručičkám originální a hlavně funkční výrobek přesně dle vašeho přání.

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Toužíte mít jedinečný plot, který vám bude závidět každý soused?

Chcete si zútulnit bydlení originálními dekoracemi, jako jsou svícny, věšák či lampička?

Již dlouho hledáte jedinečnou vinotéku, se kterou byste se rádi pochlubili svým přátelům?

Postavili jste si na zahradě domek pro setkávání s rodinou a marně tápete nad tím, jak ho ještě zdokonalit?

Ať je vaše přání jakékoliv, na webových stránkách oretezu.cz vám dle vašich představ navrhnou a vyrobí designové doplňky do bytu i zahrady. Vdechněte tak díky uměleckému zpracování řetězu nový život i vašemu bydlení.

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.