Komfortní bydlení v nové rezidenci Korunní

Rezidence Korunní, zdroj: www.sekyragroup.cz
Rezidence Korunní, zdroj: www.sekyragroup.cz

Plánujete se přestěhovat blíže za prací nebo za krásami metropole? Jestliže hledáte luxusní bydlení blízko centra Prahy, pak právě pro vás jsou určeny prostorné a moderní byty na pražských Vinohradech.

 

Nový developerský projekt rezidence Korunní byl postaven v roce 2010 v prestižní lokalitě Prahy 2 – Vinohrady. Moderní komplex nabízí nadstandardní byty s dispozičním členěním od 1+kk až po prostorné byty 5+kk. Luxusní byty Praha Vinohrady jsou určené rodinám a mladým párům s vysokými životními nároky.

Rezidence Korunní se skládá ze tří staveb Boulevard, Villa a Industrial, které tvoří uzavřený celek. Každá z budov nabízí jedinečné prostředí pro moderní bydlení i tvůrčí práci.

Jednotlivé byty disponují prostornými balkóny nebo vzdušnými terasami s jedinečným výhledem na Prahu. Vchod do bytové rezidence je přes reprezentativní recepci se společenskými prostory. Za recepcí se nachází soukromé nádvoří se zelení a vodní plochou, které je určeno pouze pro rezidenty a jejich hosty. Nad bezpečností celého bytového komplexu dohlíží kamerový systém.

Horní dvě podlaží disponují nadstandardním chlazením a snížením stropy. Pro všechny majitele bytů je zajištěno parkování v prostorných podzemních garážích. Ceny bytů v rezidenci Korunní začínají již od 65 000 za metr čtvereční, což není na luxusní bydlení v prestižní lokalitě příliš. Právě nyní doznívá období, kdy bylo pořízení nového bytu nejvýhodnější. Úrokové sazby byly na minimu a na trhu bylo mnoho volných nemovitostí, což vedlo k poklesu cen. V současné době již ale ceny začínají pozvolna růst. Více se o vývoji cen bytů dozvíte zde.

[vsw id=“Vh0Y6OzEeVU“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Žádaná lokalita v blízkosti centra Prahy

Rezidence Korunní je umístěna v žádané lokalitě Prahy 2 – Vinohrady s jedinečným výhledem na Prahu. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od obchodů, restaurací a kaváren až po ordinace lékařů a bankomaty.

Místo také vyniká výbornou dopravní dostupností. Do centra metropole se tramvají dostanete přibližně do 10 minut. Zároveň je zde dobrá dostupnost automobilem. Snadno se dostanete na městskou magistrálu, Pražský okruh nebo dálnice D1 a D5.

Nové byty Vinohrady tak dokonale skloubí pohodlné a komfortní bydlení s blízkou dostupností centra Prahy. Z Vinohrad můžete snadno cestovat za studiem na univerzitní fakulty nebo za prací do nedalekých kancelářských parků.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.