Jaké pojistky pro bydlení se vám mohou vyplatit?

zdroj: www.ergo.cz

Rizik, která se mohou týkat našich životů, je celkem dost. Pochopitelně by mělo být cílem každého, aby rizikům předcházel. To se ale ne vždy povede. Proto je vhodné myslet na takzvanou pojistnou ochranu. Na trhu je řada komerčních pojišťoven, které nabídnou různé produkty. V tomto článku vám představíme tři, které je vhodné mít sjednané.

 

Pojistka majetku

I když se to nezdá, tak každý z nás má nějaký majetek, který v celkovém součtu může mít poměrně vysokou hodnotu. A proto je na místě ho také ochránit. Jakými způsoby? Dostáváme se k prvnímu doporučenému pojistnému produktu. A tím je majetkové pojištění. Jde o volbu pro toho, kdo se chce vyvarovat rizikům, která mohou být spojena s poškozením, ale i ukradením vašich věcí.

Zloděj, zdroj: www.ergo.cz

Lákadlem tohoto pojistného produktu je to, že se může vztahovat na:

  • Mobilní telefony a tablety
  • Počítače a notebooky
  • Sortiment audia a videa
  • i další vybavení vaší domácnosti…

Pojistka bydlení

Je jedno, zda člověk bydlí v domě, nebo naopak bydlí v bytě. Pojistné produkty, které s tuto situací souvisí, mohou být dva. Je to pojištění nemovitosti a dále je to pojištění domácnosti. Díky tomu je možné získat kompletní ochranu, která s životem v určitém bytě nebo domě souvisí. Dnes je možné najít řadu možností napříč mnohými pojišťovnami. My budeme konkrétní a jednu možnost doporučíme. Je jím pojištění Bezpečný domov PLUS, který nabízí pojišťovna Ergo. Zaujme hlavně jednoduchostí při sjednávání, ale také svým celkovým rozsahem.

Pojištění Ergo, zdroj: www.ergo.cz

Pojištění odpovědnosti

Každý by se měl chovat tak, aby nikomu nezpůsobil žádnou škodu. I když se o to snažíme, ne vždy to může vyjít. Proto jako třetí praktickou pojistku uvádíme právě pojištění odpovědnosti. To je lépe známé pod lidovým názvem pojištění proti blbosti. Jaké jsou jeho unikáty? V případě způsobené škody zakročí pojišťovna, která ji proplatí. Jednat se může jak o škody na majetku, tak se může jednat také o škody na zdraví.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.