Jak se zahřát v posteli?

Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz

V noci se budíte zimou? Nemůžete kvůli chladu ani usnout? Poradíme pár praktických tipů, jak se v posteli účinně a na dlouho zahřát!

 

Když se zamyslíte nad tím, jak se v posteli zahřát, jistě vás jeden příjemný způsob napadne. Ale, co když jste zrovna sami? Poradíme, vám i jiné způsoby, jak své tělo zahřát!

Když je člověku zima, je mrzutý, začnou ho zábst nohy a někdy i bolet záda, a to je pak hned po příjemné náladě i pohodlí i kvalitním spánku. Zjistěte, jak předejít nepříjemnému chladu v posteli.

Tipy proti zimě v posteli!

Hřejivou atmosféru ve vaší ložnici podpoří hned několik věcí.

Zdroj: Flanel.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Flanel.primo-od-vyrobce.cz

Svíčky – Využíváte svíček jen pro chvíle romantiky? Proč, vždyť jejich svit navodí hřejivou atmosféru a navíc i lehce ohřejí vzduch. Když navíc použijete nějakou aroma lampu s vonným olejem podporujícím usínání, bude vás spánek skutečně tvrdý.

Pyžamo – Pořiďte si pohodlné a hřejivé pyžámko, které bás ochrání před chladem. Pokud vám nevadí spát v ponožkách, pak si přikupte i pár skutečně teplých ponožek určených na spaní.

Teplý čaj – Ještě před usnutím si dejte horký čaj, třeba meduňkový, který vaše tělo prohřeje zevnitř a navíc vás příjemně naladí na odpočinek i spánek.

Povlečení – Zbavte se zimy v posteli nákupem správného povlečení. Materiál lůžkovin může hřát nebo naopak chladit. Pro chladné období roku doporučujeme hřejivé flanelové povlečení v akci, které je vyrobeno ze 100% bavlny a je tak příjemné a měkké.

Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz

Další lůžkoviny – Kvalitu spánku ovlivňuje také prostěradlo, i zde je třeba pořídit kvalitní a hřejivý materiál. Zkuste prostěradlo Jersey, které je měkké, stálobarevné a hlavně udrží vaše tělo v teple.

Deka – Jste-li stále promrzlí, je třeba věnovat pozornost i dece nebo peřině, pod kterou spíte. Z čeho je vyrobená? Je určená na zimu? Výměna peřiny je mnohdy tím správným řešením. nebojte se nákupu nových lůžkovin, moderní tkaniny a materiály zajistí teplo a pohodlí.

Je vám v posteli zima?

 

 

 

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?