Jak se zahřát v posteli?

Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz

V noci se budíte zimou? Nemůžete kvůli chladu ani usnout? Poradíme pár praktických tipů, jak se v posteli účinně a na dlouho zahřát!

 

Když se zamyslíte nad tím, jak se v posteli zahřát, jistě vás jeden příjemný způsob napadne. Ale, co když jste zrovna sami? Poradíme, vám i jiné způsoby, jak své tělo zahřát!

Když je člověku zima, je mrzutý, začnou ho zábst nohy a někdy i bolet záda, a to je pak hned po příjemné náladě i pohodlí i kvalitním spánku. Zjistěte, jak předejít nepříjemnému chladu v posteli.

Tipy proti zimě v posteli!

Hřejivou atmosféru ve vaší ložnici podpoří hned několik věcí.

Zdroj: Flanel.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Flanel.primo-od-vyrobce.cz

Svíčky – Využíváte svíček jen pro chvíle romantiky? Proč, vždyť jejich svit navodí hřejivou atmosféru a navíc i lehce ohřejí vzduch. Když navíc použijete nějakou aroma lampu s vonným olejem podporujícím usínání, bude vás spánek skutečně tvrdý.

Pyžamo – Pořiďte si pohodlné a hřejivé pyžámko, které bás ochrání před chladem. Pokud vám nevadí spát v ponožkách, pak si přikupte i pár skutečně teplých ponožek určených na spaní.

Teplý čaj – Ještě před usnutím si dejte horký čaj, třeba meduňkový, který vaše tělo prohřeje zevnitř a navíc vás příjemně naladí na odpočinek i spánek.

Povlečení – Zbavte se zimy v posteli nákupem správného povlečení. Materiál lůžkovin může hřát nebo naopak chladit. Pro chladné období roku doporučujeme hřejivé flanelové povlečení v akci, které je vyrobeno ze 100% bavlny a je tak příjemné a měkké.

Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz
Zdroj: Prosteradla.primo-od-vyrobce.cz

Další lůžkoviny – Kvalitu spánku ovlivňuje také prostěradlo, i zde je třeba pořídit kvalitní a hřejivý materiál. Zkuste prostěradlo Jersey, které je měkké, stálobarevné a hlavně udrží vaše tělo v teple.

Deka – Jste-li stále promrzlí, je třeba věnovat pozornost i dece nebo peřině, pod kterou spíte. Z čeho je vyrobená? Je určená na zimu? Výměna peřiny je mnohdy tím správným řešením. nebojte se nákupu nových lůžkovin, moderní tkaniny a materiály zajistí teplo a pohodlí.

Je vám v posteli zima?

 

 

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.