Jak proměnit dětský pokojík? Začněte nákupem v galanterii

zdroj: pixabay.com

Mnoho lidí přemýšlí nad změnou dětského pokojíku pro své děti. Nakonec se zabrzdí, protože větší úprava leze do peněz. Avšak nemusí, když se na to jde chytře.

Změna dětského pokojíku nemusí začínat u nábytku

Vyměnit nábytek v pokojíčku za nový je záležitost skutečně cenově náročnější. Ale změnit pokojíček dokážete i jinak. Pomocí malých drobností, které umí našim dětem přetvořit pokojíček na zcela snové místo. Největší vizuální změny přinese textil. Ať již jde o závěsy, dekorační nebesa nad postelí, různé drobné textilní dekorační předměty, koberečky i povlečení. Všechny tyto doplňky nejen do dětského pokojíčku nabízí internetová galanterie Mikaton.cz.

Začněte u povlečení

Dětské postele obvykle zůstávají rozestlané, a tak je povlečení po celý den viditelnou dekorací. Děti milují své dětské hrdiny z pohádek i superhrdiny z filmů. Dopřejte jim též povlečení podle jejich koníčků a hobby. Holky často inklinují ke koním, klukům se líbí nejčastěji auta.

Dejte se do šití, nebo si bytový textil pořiďte ušitý

Mikaton.cz nabízí obrovské množství látek, včetně těch s dětskými motivy, vhodné k výrobě závěsů, polštářů i jiných doplňků. Tyto věci se šijí velice snadno a obvykle je zvládneme svépomoci. Pokud to neumíme, nemáme šicí stroj, či nám chybí dostatek času, můžeme je v internetové galanterii koupit i hotové.

Polštářky a koberečky dělají malé-velké změny

Pokud měníte pokojík, nezapomeňte na koberečky a polštářky. Děti se rády válejí na zemi, postel mění na pevnost, koberečky využívají též ke hraní. K tomu jsou dnes nejideálnějšími tematické hrací koberce. Podlahu promění na město, závodní dráhu či ZOO.

Galanterie Mikaton nabízí i krásné polštářky s dětskými, nyní též vánočními, či jinými romantickými motivy. Zamilují si je především děti. Hodí se i jako vánoční dárky. U dětí samozřejmě nesmíme zapomenout na hračky. Ty milují nejmenší i největší děti. Nemusíte je kupovat jinde a opět platit poštovné. Mikaton totiž nabízí i hračky.

Přichází Vánoce

Právě Vánoce jsou na dekorace snad nejbohatším svátkem. Určitě je i vy každoročně doplňujete o hezké nové kousky. Nezapomeňte na pěkné dekorace ani do pokojíčku vašich dětí. Krásně doplní změny, do kterých se pouštíte.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.