Jak bezpečně pořídit nábytek přes internet?

Jídelní sestava Ambrozja, zdroj: www.intena.cz
Jídelní sestava Ambrozja, zdroj: www.intena.cz

Na nakupování přes internet jsme si poměrně rychle zvykli. Pořízení elektroniky, kosmetiky a dárků je pro nás na denním pořádku. Čím dál více oblíbenější je prostřednictvím internetu také nákup nábytku.

Nábytek není zrovna typickou spotřební věcí, kterou bychom si pořizovali každý týden, ale jeho výběr a nákup přes internet nám významně ušetřit čas a peníze.

Nenechte se napálit

Pokud zachováte zdravý rozum, dodržíte základní prvky bezpečnosti a nebudete platit předem, snížíte tím riziko podvodu na minimum. Vhodné je si vybírat především ty internetové obchody, které jsou ověřeny reálnými zákazníky, vašimi přáteli, internetovým srovnávačem Heureka, nebo které mají vlastní kamennou prodejnu. Zároveň by měli poskytovat plný informační servis, ať již telefonicky nebo osobně na prodejně. Například bezpečně nakoupíte v internetovém obchodu INTENA Nábytek, který uvedené předpoklady splňuje.

Jednoduše řečeno, nesmí to být garážový obchod se skrytou identitou a těžce dohledatelnými zodpovědnými osobami.

Snadný výběr s úsporou času i financí

Samotný nákup nového kusu nábytku je spojen s dlouhým výběrem, při kterém navštívíte všechny možné nábytkové řetězce. Pokud budete chtít být hodně rychlí, tak vám obhlídka trhu zabere minimálně sobotní dopoledne. Ve většině případů je však taková návštěva obchodů a pečlivé vybírání otázkou celého dne, který byste v lepším případě mohli příjemně strávit na rodinném výletě.

Dětská postel, zdroj: www.intena.cz
Dětská postel, zdroj: www.intena.cz

Navíc pokud nebydlíte v blízkosti většího města, pak musíte zohlednit také náklad vynaložený na dopravu. A to jsme pořád pouze u výběru. Málokdo se totiž ihned rozhodne a nábytek nakoupí na první dobrou.

Díky internetu složitý výběr odpadá. V klidu, bez zbytečného stresu a bez naléhání prodejce si veškerý nabízený nábytek můžete projít z pohodlí domova. Ať již hledáte postele, komody, skříně, konferenční stoly nebo dětský nábytek, na jednom místě si přehledně vyberete z širokého množství nábytku.

Místo osobní prohlídky poslouží fotogalerie

Jistou nevýhodou může být absence osobní prohlídky. Ta je však vynahrazena detailním popisem včetně uvedení všech rozměrů. Naprostou samozřejmostí jsou pak kvalitní fotografie autentického zboží a ne pouhé napodobeniny.

A pokud byste si přáli některé zboží prohlédnout, pak vybrané kusy z nabídky INTENA Nábytek jsou vystaveny v kamenné prodejně v Ostravě.

Navíc v internetovém obchodě INTENA Nábytek máte jistotu, že je nabízený nábytek skladem a bude vám doručen do několika dní. A při koupi nad 10 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Proto se nebojte nakupování nábytku přes internet. Vyberete-li si poctivého prodejce s ověřenou historií, nehrozí vám žádné nebezpečí.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.