Elegantní klimatizační jednotky

Klimatizace Daikin, zdroj: www.daikin.cz
Klimatizace Daikin, zdroj: www.daikin.cz

Problémem klimatizačních jednotek bývá jejich velká a nevzhledná konstrukce, která v místnosti nepůsobí příliš elegantně. Navíc design klimatizací od rozlišných výrobců je téměř totožný. Při pohledu na klasickou splitovou klimatizační jednotku umístěnou pod stropem, se mi hned vybaví strohé kancelářské prostory. Přeci byste něco podobné nechtěli mít doma? Víte, že klimatizační jednotka může být zároveň moderním doplňkem bytu?

 Ano, je to pravda. Nové nástěnné klimatizační jednotky Daikin Emura se zcela vymykají dosavadním konceptům.

 Jedinečný design

Zapomeňte na ostré hrany dosavadních klimatizací. Rezidenční klimatizace Daikin je elegantním zařízením s jedinečným designem podtrženým zaoblenými křivkami. Na první pohled vůbec nepoznáte, že se jedná o klimatizaci, ale spíše o hi-tech zařízení, které ladí s moderním interiérem bytu. Je tedy určená pro všechny, kteří svůj interiér zařizují podle nejnovějších trendů

Výjimečný design klimatizace Daikin potvrzuje také mezinárodní ocenění Reddot design award 2014 udělené za výraznou odlišnost od ostatních výrobků.

 Inovační technologie

Elegantní design je však pouze polovinou úspěchu. Druhou polovinu doplňují inovační technologie, které obyvatelům bytu zajišťují maximální komfort.

Oproti klasickým klimatizacím disponuje klimatizační jednotka Daikin výrazně nižší spotřebou elektrické energie a tichým chodem, který nepřevyšuje 19 dB(A). Díky nízké spotřebě energie spadá výrobek do energetické třídy A+++.

Klimatizace Daikin, zdroj: www.daikin.cz
Klimatizace Daikin, zdroj: www.daikin.cz

 Pracovní režimy

Klimatizace Daikin umožňují široký pracovní rozsah od -10 až 46 °C při chlazení a -15 až 20 °C při vytápění.

Díky novému technologickému zpracování nejsou již klimatizace pouze na chlazení, ale zabezpečují optimální prostřední v místnosti, respektive v celém bytě.

Díky fotokatalytickému filtru klimatizační jednotka čistí vzduch a odstraňuje z něj prachové částice a napomáhá k rozkládání pachů a množení mikrobů. Tyto jednotky jsou také určeny pro alergiky, kteří v pylové sezóně si nemohou dovolit větrat.

Funkce 3D průtoku vzduchu směruje čistý vzduch do všech koutů místnosti a zajišťuje bezprůvanový provoz. Jednotka automaticky brání foukání vzduchu na osoby. Během spánku oceníte chytrou funkci, která zabraňuje podchlazení nebo přehřátí.

 Snadné ovládání i mimo váš domov

Ovládání nikdy nebylo jednodušší. Nejenže můžete klimatizaci Daikin Emura ovládat dálkovým ovladačem, ale k ovládání lze použít také smarthpone nebo tablet s aplikací, která vám umožní nastavit požadovanou teplotu.

Díky technologii WLAN můžete svou klimatizaci ovládat mimo domov. Například při cestě z práce za horkého letního dne si na dálku zapnete klimatizaci a po příchodu vás bude čekat příjemně chladný byt.

Klimatizace Daikin Emura nepochází z Číny nebo jiných trhů. Technologie byla navržena Evropě a vyrábí se v Plzni. Zárukou je tedy česká kvalita preciznost zpracování.

 

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.