Dubové podlahy jako symbol elegance a klasiky

Kazetové mozaiky a parkety nejsou jen ozdobou zámeckých sálů a kostelů, stále větší oblibě se těší v interiérech moderního bydlení. Tam je právě ta krása, která vynikne ve spojení elegance s klasikou. Jako výrobci kazetových mozaik a netradičního stromečku Chevron představujeme tyto dva klasické druhy parket. Oba typy dubových podlah vyrábíme v konstrukci, která je vhodná na podlahové vytápění.

Kazetové parkety můžete najít také pod označením mozaikové parkety, dřevěné kazety nebo mozaikové kazety. Mozaikovou podlahu vyrábíme v mnoha vzorech, dřevinách a povrchových úpravách. Většinu z nich můžete najít na stránkách www.empiri-exclusive.com nebo na www.empiri.cz. Materiál není o nic víc dražší než klasická dubová prkna (ceny již od 1400 Kč/m2 bez DPH). Mozaiky a parkety jsou tak dostupné pro všechny, co chtějí něco odlišného atypického. Něco, co bude v interiéru jedinečné. Tyto realizace vyhledáváme, zákazníkům vycházíme vstříc, pomůžeme, poradíme a zrealizujeme od výroby až po pokládku.

Klasický interiér s kazetovou mozaikou, zdroj: empiri.cz

Nyní například díky velkým formátům vzorů o velikosti až 75 cm jedné desky, má celý vzor velikost 150 cm. Pokud zákazník chce menší, jednoduše jej vyrobíme dle velikosti plochy. Další pokrok, který vedl k tomu, že se kazetové mozaiky pokládají i do moderních novostaveb, je zkosená hrana po obvodu každé lamely. Tím vynikne vzor a podlaha působí moderním vzhledem.

Moderní interiér s kazetovou mozaikou, zdroj: empiri.cz

To samé se týká i francouzského stromečku „Chevron“. Tento typ dubové podlahy je poslední dobou velmi oblíbený, a to z několika důvodů:

  1. Nabízíme ho jak v masivní konstrukci, tak ve vrstvené, která je vhodná na podlahové vytápění.
  2. Jako výrobci jsme schopni realizovat několik barevných variant a povrchových úprav.
  3. V hotovém dílci dostanete 5 lamel dohromady, a proto je montáž stejně „jednoduchá“ jako u klasických dubových prken.
  4. Zákazník si může zvolit dřevinu a třídění (například více rustikální vzhled).
Francouzský stromeček „Chevron“ (dub natur, jemný kartáč, fáze, přírodní olej), zdroj: empiri.cz

Robin Zámečník – Empiri Wood Design
www.empiri.cz

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.