Dubové podlahy jako symbol elegance a klasiky

Kazetové mozaiky a parkety nejsou jen ozdobou zámeckých sálů a kostelů, stále větší oblibě se těší v interiérech moderního bydlení. Tam je právě ta krása, která vynikne ve spojení elegance s klasikou. Jako výrobci kazetových mozaik a netradičního stromečku Chevron představujeme tyto dva klasické druhy parket. Oba typy dubových podlah vyrábíme v konstrukci, která je vhodná na podlahové vytápění.

Kazetové parkety můžete najít také pod označením mozaikové parkety, dřevěné kazety nebo mozaikové kazety. Mozaikovou podlahu vyrábíme v mnoha vzorech, dřevinách a povrchových úpravách. Většinu z nich můžete najít na stránkách www.empiri-exclusive.com nebo na www.empiri.cz. Materiál není o nic víc dražší než klasická dubová prkna (ceny již od 1400 Kč/m2 bez DPH). Mozaiky a parkety jsou tak dostupné pro všechny, co chtějí něco odlišného atypického. Něco, co bude v interiéru jedinečné. Tyto realizace vyhledáváme, zákazníkům vycházíme vstříc, pomůžeme, poradíme a zrealizujeme od výroby až po pokládku.

Klasický interiér s kazetovou mozaikou, zdroj: empiri.cz

Nyní například díky velkým formátům vzorů o velikosti až 75 cm jedné desky, má celý vzor velikost 150 cm. Pokud zákazník chce menší, jednoduše jej vyrobíme dle velikosti plochy. Další pokrok, který vedl k tomu, že se kazetové mozaiky pokládají i do moderních novostaveb, je zkosená hrana po obvodu každé lamely. Tím vynikne vzor a podlaha působí moderním vzhledem.

Moderní interiér s kazetovou mozaikou, zdroj: empiri.cz

To samé se týká i francouzského stromečku „Chevron“. Tento typ dubové podlahy je poslední dobou velmi oblíbený, a to z několika důvodů:

  1. Nabízíme ho jak v masivní konstrukci, tak ve vrstvené, která je vhodná na podlahové vytápění.
  2. Jako výrobci jsme schopni realizovat několik barevných variant a povrchových úprav.
  3. V hotovém dílci dostanete 5 lamel dohromady, a proto je montáž stejně „jednoduchá“ jako u klasických dubových prken.
  4. Zákazník si může zvolit dřevinu a třídění (například více rustikální vzhled).
Francouzský stromeček „Chevron“ (dub natur, jemný kartáč, fáze, přírodní olej), zdroj: empiri.cz

Robin Zámečník – Empiri Wood Design
www.empiri.cz

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?