Dostupné nízkoenergetické domy

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Bydlení ve svém vlastním bytě je základním požadavkem každé mladé rodiny. A co teprve bydlení v útulném rodinném domečku. To si přeje většina z nás. Jenže nemusí zůstat jen u snů.

Stavění rodinného domu je náročnou činností, jak z hlediska finančního, tak časového. Nejenže musíme sehnat vhodný pozemek, ale je zapotřebí obstarat si stavební povolení, stavební projekt, zajistit připojení inženýrských sítí a mnohé další věci.

Máme-li vyřešeny tyto základní věci, můžeme začít stavět. Na výběr máme dvě možnosti. Buď stavbu svépomocí, které nám zabere spousty času a energie. Zároveň budeme muset řešit četné problémy, se kterými jsme se dosud nesetkali. Odměnou za to nám bude dobrý pocit z odvedené práce a ušetření financí.

Druhou variantou, zejména pokud nemáte čas a nechcete se věnovat stavění, je objednat si firmu, která vám postaví dům na klíč. Dříve tato možnost byla finančně náročná. Nyní se však rozdíly stírají a společnosti pracují efektivněji. Disponují katalogy, ze kterých si vyberete váš dům, a stavba může začít.

Firmy specializující se stavěním domů na klíč zajistí kompletní služby od A do Z. Zajistí architektonický návrh, projekt pro územní rozhodnutí a stavební povolení, realizační projekt až po inženýrskou a stavební činnost.

Dávno je pryč skutečnost, že hotové domy na klíč jsou předražení. Nejlevnější řešení nízkoenergetického domů na klíč s obytnou plochou 55 m2 vyjde zhruba na 1 250 000 korun.

Máte-li zájem o rodinné dřevostavby nebo moderní bungalovy můžete si nezávisle objednat přes internet katalog nabízených domů.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.