Dekorace máme ve svém bytě na každém místě

zdroj: pixabay.com

Když se řekne slovo dekorace, mnoho žen si představí prostorný obchodní dům s nábytkem, ve kterém si budou moci vybrat přesně takové kousky dekorací, které jim padnou do oka. To ovšem není má situace. Já si ze všeho nejraději vyrábím vše sama, takříkajíc na koleni. Stačí mi k tomu různé kreativní potřeby, jako třeba očka pro plyšová zvířátka či papírové draky pro syna, bambule, drátky, lepidla či různé čističe. Hotové výtvory poté zdobí celý náš byt.

Každá dekorace má své místo a to se mi velmi líbí. Každý, kdo nás posléze navštíví, se nestačí divit tomu, kde jsem přišla k tak krásným kouskům, které zdobí zdi, okna, pulty i poličky v bytě. Všem tak říkám, že je to mé malé tajemství.

Gobelíny nikdy nevyjdou z módy

Gobelíny a prostě takřka vše, co je spojené s vyšíváním, snad nikdy nemůže vyjít z módy. Moje maminka se mi v dětství snažila tajemství jejich krásných deček a ubrusů na svátečních stolech předat, co možná nejlépe to šlo. Zpočátku jsem samozřejmě o nějaké kroužky na vyšívání či látky na vyšívání neměla absolutně žádný zájem, což se ovšem za nějakou dobu naprosto změnilo a místo toho, abych posléze chodila se svými kamarádkami do parku, jsem si doma s maminkou hrála s předtisky pro vyšívání a tvořila svá umělecká díla, která mám dodnes. A kdo tvrdí, že toto řemeslo již pomalu ale jistě propadá, v zapomnění netuší, že svůj um nyní předávám i své dceři, kterou vyšívání rovněž velmi baví.

Háčky na přízi a další nezbytnosti jsou základem mé „handmade“ výbavy

Můj muž tvrdí, že se nechovám jako typická žena, kdy mám ve své kosmetické taštičce a také té na šperky, háčky na přízi, jehlice, různé doplňky k mým výrobkům, nášivky a tak dále. Jak ale tvrdím já, některá žena utrácí za šperky, já zase utrácím své peníze za pomůcky na vyšívání a tvoření všeho druhu. Tento druh odpočinku je pro mě totiž dokonalou terapií, při které zapomenu na shon a stres všedních dní.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.