Ceník foukané izolace se rozlišuje podle typu zateplení

zdroj: www.sxc.hu

Když jsme se před pěti lety s mužem rozhodli pro stavbu rodinného domu, chtěli jsme především zajistit to, aby z domu nikde neunikalo teplo a abychom tak nemuseli v době, kdy se ceny energií řítí raketově nahoru, zbytečně platit za vytápění, které náš dům nedokáže správně pojmout a my bychom tak pouze vyhazovali peníze oknem.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli zeptat odborníků na to, jak správně svůj dům zaizolovat a těmto únikům zamezit. Řeč tak padla na metodu, která nese název foukaná izolace. Ceník, který nám byl poskytnut i s radou, jak co možná nejlépe zaizolovat svůj dům touto metodou, nás přesvědčil o tom, že do této formy zateplení rozhodně musíme investovat. A opravdu se nám naše investice každým rokem zúročuje.

Foukané izolace cena

Chcete prozradit, jaké jsou největší výhody foukané izolace? Cena, která je více než přívětivá, kvalita a především minimum starostí s celou aplikací, tak právě tyto plusy hrají metodě foukané izolace do karet. Jelikož v tomto případě nevznikají při aplikaci izolace absolutně žádné sutiny, není třeba řešit nepořádek kolem domu a navíc ještě víme, že izolace je i velmi odolná proti stárnutí, hnilobám a plísním. Kromě jiného je také žáruvzdorná, což je dalším plusem, který je třeba zmínit. Firma navíc naprosto vyhověla našim konkrétním požadavkům, které nebylo zrovna někdy dvakrát lehké splnit. Avšak se povedlo i v méně dostupných prostorách domu provést touto metodou naprosto skvělou izolaci, díky které každým rokem šetříme svému rodinnému rozpočtu desítky tisíc korun.

 Ceník foukané izolace se samozřejmě odvíjí zejména podle typu vámi požadovaného zateplení. Přesný propočet našich konkrétních požadavků nám byl sdělen takřka okamžitě. Jednalo se u nás zejména o vodorovné a stropní konstrukce, krovy a stěny, u kterých jsme požadovali toto zateplení. Všem našim požadavkům bylo vyhověno a konečná cena nás velmi mile překvapila.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.