Ani zloději vás nezaskočí

Život ve velkém městě občas připomíná džungli. Obecně platí, že čím větší město, tím se pocit bezpečí snižuje. Zloději, vandalové a chuligáni se ale nevyhýbají ani vesnicím. Problémy s vloupáním řeší zejména samoty a vesnické satelity, do nichž se lidé jezdí prakticky jen vyspat. Nekalé živly to dobře vědí a dělají do nich nájezdy ve velkém.

Foto: Ergo.cz

Jak se efektivně bránit proti kriminalitě, poradí nejrůznější bezpečnostní agentury. My vám ale řekneme, jak dokonale vyřešit nepříjemné důsledky destruktivního chování, které by vás normálně finančně zruinovaly.

Nechte si zaplatit škody

Pokud vám vnikne do domu zloděj a vy máte zřízené pojištění majetku a odpovědnosti, máte na půl vyhráno. Pojistné plnění z pojištění domácnosti vám uhradí vzniklou škodu na vybavení spotřebičů v interiéru. Pojištění budov a bytů pak ošetří škody vzniklé na skeletu budovy, například rozbitá skla nebo dveře po páčení.

Jak moc je to výhodné, napoví kalkulačka majetkového pojištění. Bezpečný domov PLUS byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je tedy navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti.

ERGO pojišťovna, Foto: Ergo.cz

Optimalizace podle obytné plochy

Máte tak jistotu, že máte optimální nastavení nejen vlastních výdajů na pojistné, ale hlavně výši předmětu plnění v případě škodní události. Vyplnit on-line kalkulačku je přitom velmi jednoduché. Na website ERGO pojišťovny stačí doplnit typ budovy a vepsat metráž obytné plochy. O vše ostatní už se postará aplikace a potažmo pak personál pojišťovny.

ERGO pojišťovna má v Česku již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. Pojištění majetku lze vedle životního, úrazového nebo cestovního pojištění, sjednat v standardním nebo nadstandardním balíčku.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?