Zkrášlení obývacího pokoje

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Možná již nějakou dobu uvažujete, že by váš obývací pokoj potřeboval menší změnu nebo rovnou přestavbu. K tomu, aby obývací místnost dostala nový nádech, není zapotřebí mnoho.

Mnohdy stačí jen vyměnit bytové doplňky a odstranit nepotřebné vázičky, keramiku a další věci, které mohou působit stísněným dojmem. Právě při výběru bytových doplňků Mějme na paměti, že příliš věcí uškodí. Proto se raději zaměříme na kvalitu a detail, než na samotné množství.

Mezi ověřené doplňky patří sladění textilních doplňků do jednoho stylu. Těmi můžou potahy polštářků, stínidlo lampy nebo závěsy.

Velmi efektním doplňkem je samotné osvětlení. Světelné efekty dokážou s interiérem dělat hotové divy. Navíc světlo ovlivňuje nejen vzhled ale také naši psychiku. Z tohoto důvodu volíme rozmístění světel s rozvahou a vyvarujeme se agresivnímu světlu červené barvy.

 

Netradiční posezení

Interiér dokáže oživit také netradiční posezení. V obývacím pokoji klademe důraz na pohodlí. Kvalitní sedací soupravu a křeslo si snad nikdo neodřekne.

Toto sezení můžeme doplnit netradičním sedacím pytlem, který poskytuje alternativní možnost nevšedního posezení. Mezi mladou generací jsou sedací pytle oblíbené. A z jakého důvodu? Poskytují více způsobů sezení či rozvalování. Sedací pytle se dobře tvarují a výborně se v nich sedí. A co víc, k dostání jsou v rozmanitých barevných provedeních, které oživí leckterý interiér.

Jak jsme uvedli ve včerejším článku. Pro svou oblíbenost jsou sedací vaky oblíbeným doplňkem v dětských pokojích. Parádní sedací vaky pro děti představují relaxační místo, které si děti mohou vytvarovat podle svých požadavků. Zda chtějí vzpřímeně sedět nebo polehávat.

Tvrdost sedacího pytle regulujeme jednoduchým dosypáním granulátů z polystyrénových kuliček, které jsou lehké a při talku se nedeformují.

 Výměna bytových doplňků vás nevyjde draho a vy si tak budete moct vychutnávat váš staronový obývací pokoj.

Může vás zajímat

Správně nainstalované tepelné čerpadlo je cestou k výrazným úsporám

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, že tento rok s sebou přinesl znatelné zdražení veškerých forem energie. Z toho důvodu začala spousta rodin přemýšlet nad možnostmi úspor. Jakou roli hraje v daném ohledu tepelné čerpadlo?