Zapůjčení stroje na mokré čištění koberců

Zdroj: www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Mokré čištění koberců i sedaček je nutné provádět minimálně jednou ročně. Lze samozřejmě využít profesionální firmy, které se tímto zabývají nebo lze stroj na čištění koberců zapůjčit. Půjčovny strojů na čištění koberců jsou v každém větším městě a zapůjčení stojí několik set korun.

Pokud máte menší plochy, zapůjčení stroje se vyplatí, protože většina úklidových firem, které mokré čištění provádí, má kalkulaci v podobě minimální zakázky. Pod cenu minimální zakázky nejsou schopni se dostat i když vyjíždí například na čištění jednoho běhounu nebo křesla či malé sedací soupravy. Nabízí se tedy půjčovna strojů na čištění koberců. Dbejte však na kvalitní výběr, ne všechny půjčovny mají stejné podmínky.

Kde stroj zapůjčit?

V rámci hospodářské soutěže nabízí každá půjčovna sice téměř stejnou službu, ale pod různými ekvivalenty. Hlavními lákadly jsou například nástavce zdarma, nejnižší cena půjčovného nebo čisticí prášek při zapůjčení zdarma. Málo půjčoven však nabízí všechny tyto výhody dohromady. Mezi půjčovnami strojů na čištění koberců vyniká půjčovna strojů na čištění koberců Praha. Za cenu 330,-Kč lze zapůjčit stroj Karcher Puzzi 100 Super včetně všech nástavců a deseti dávek čisticího prostředku Karcher RM760 zcela zdarma. Při zapůjčení je každý klient navíc proškolen ohledně správného zacházení se strojem.

Pokud o zapůjčení máte zájem, půjčovna strojů na čištění koberců Praha se nachází na Praze 4 – Michle, ulice Na záhonech 834/52. Otevírací doba je NONSTOP a zapůjčení lze realizovat po předchozí telefonické domluvě. Volat lze operátorce na telefon: 601 336 072 nebo lze půjčovnu kontaktovat na zákaznickém emailu: info@cistenikobercupraha.com

Příspěvek je dílem externího autora a nemusí se shodovat s názorem redakce.

Může vás zajímat

Podlaha ze dřeva je ověřenou klasikou, která ochrání vaši domácnost

Vybíráte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, který materiál je nejlepší? Inspirujte se výhodami dřevěné podlahy, která je estetická, komfortní a odolná.