Rychlé recepty
Domů / KOMERČNÍ SDĚLENÍ / Snadné zavlažování se zahradním čerpadlem

Snadné zavlažování se zahradním čerpadlem

Domácí vodárna Kärcher, zdroj: www.rea-karcher.cz
Domácí vodárna Kärcher, zdroj: www.rea-karcher.cz

Horké léto s sebou přináší denní zavlažování zahrady a s tím také spojené vyšší účty za odběr vody. Zavlažovat však lze také úsporně, například s využitím dešťové vody. Dostatek dešťové vody nemusí být v létě samozřejmostí. Při zavlažování postačí zahradní jezírko nebo blízký potok. Nejlepším řešením však je, když máme na zahradě vlastní studnu.

 

 

 

 

Domácí vodárny usnadní zavlažování

Zahradu již dávno nemusíte zalévat pomocí konve s vodou ze sudu. K pohodlnému čerpání poslouží automatické domácí vodárny Kärcher. Tyto praktické vodárny slouží k čerpání vody ze studní, sudů, ale také jezírek a potoků. Na rozdíl od ponorných čerpadel je vodárna umístěna mimo zdroj vody, čímž umožňuje snadné ovládání.

Díky automatické funkci zapínání lze k vodárně pohodlně připojit kropící hadici a kdykoliv začít zalévat zahradu bez nutnosti zapínání čerpadla.

Domácí vodárny neplní pouze funkci pro zavlažování zahrady a čerpání vody. Své uplatnění naleznou také na chatách, kde není vodovod a majitelé potřebují zajistit vodu na splachování toalety a mytí rukou. Výhodou zahradních automatů Kärcher je jejich vysoký výkon, nízká hlučnost a velmi malé vibrace, které pomáhají tlumit gumové silentbloky.

Domácí vodárny a s nimi spojená vodovodní čerpadla se dělí na několik druhů. Pro lepší přehlednost o využití jednotlivých druhů čerpadel si můžete přečíst článek zde.

Další využití domácí čerpadla naleznou jako zdroj vody pro vysokotlaké čističe neboli vapky, které mohou k čištění využívat právě dešťovou vodu.

 Snadný úklid s vysokotlakým čističem

Vysokotlaké čističe jsou všestranným pomocníkem. Vysoký tlak vody se postará o rychlé čištění špinavých chodníků, zašlé fasády domu, ale taky bezvadně umyje zahradní nářadí, stejně jako automobil nebo jízdní kolo.

Příklady použití vysokotlakého čističe:

  • mytí jízdních kol, motocyklů, automobilů
  • čištění zahradní techniky a nářadí
  • čištění teras, chodníků, venkovních schodišť, fasád domů, plotů
Vysokotlaký čistič Kärcher K5 Classic, zdroj: www.rea-karcher.cz
Vysokotlaký čistič Kärcher K5 Classic, zdroj: www.rea-karcher.cz

Využití pro vysokotlaké čističe je mnoho. Důležitým aspektem při jejich výběru je kombinace průtoku a tlaku vody. Udává se, že čím vyšší je tento faktor, tím vyšší je účinnost čističů. Pravdou je, že na pořádné odstranění nepotřebujete vždy plný výkon.

Svou snadnou mobilitou, vysokým výkonem a optimální cenou vynikají vysokotlaké čističe Kärcher. Tyto čističe disponují několika hlavicemi pro různý účel použití. Zvýšenou účinnost oproti normálním čističům poskytují speciální rotační hlavice, které dovedou nečistoty efektivněji odstranit.

S vysokotlakým čističem už pro vás mytí automobilu nebo chodníků okolo domu nebudou nudnou povinností, ale naopak radostí, se kterou mytí zvládnete podstatně rychleji a bez námahy.

Může vás zajímat

Betonové jímky řeší problémy s odpadními vodami i zachytávání dešťové vody

Jak efektivně zachytávat dešťovou vodu? Do čeho svádět odpadní vody? Podívejte se, jaké možnosti nabízí kvalitní betonové jímky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..