Firemní akce a teambuilding lze pořádat v netradičním pojetí

Pivovarský dvůr Chýně, zdroj: pivovarskydvur.cz

Plánujete s kolegy uspořádání firemní akce a už vás unavují přeplněné podniky, kam se sotva vejdete, mnohdy nepříjemná obsluha či neochota personálu? V případě, že je vás 40 nebo i osmdesát osob, v pohodě se vejdete do prostorných místností sympatické restaurace spojené s pivovarem i posezením na zahrádce, kterými disponuje Pivovarský dvůr Chýně. Restaurace je proslulá svým bohatým menu, jež obsahuje jak masitá, tak vegetariánská jídla. Na své si zde přijdou gurmáni toužící po specialitách či tradiční české kuchyni, ale i labužníci, již mají v oblibě ryby, sladké moučníky a dezerty. Připočteme-li k tomu opravdu rozlehlé prostory a možnost objednání živé muziky, vaše volba je jednoduchá.

Pivovarský dvůr Chýně je připraven na osamělé návštěvníky i velké skupiny

Pivovarský dvůr Chýně je svojí polohou ideálně předurčen pro cyklisty, turisty, rodinné oslavy, ale je připraven i na dětské návštěvníky, kteří se zde nikdy nebudou nudit. Celodenní výlet spojený s obědem či svačinkou v Chýni je skvělým nápadem, jímž své kamarády nebo rodinné příslušníky určitě nadchnete. Ovšem nejen pro menší skupiny a jednotlivce jsou otevřeny dveře pivovarského dvora. Rozloha místností a velký počet míst k sezení je skvělou volbou pro firemní akce nebo netradiční teambuilding.

Oslavy na přání, svatební hostiny, narozeninové party a firemní akce si lze jednoduše zamluvit dopředu. Dle finančních možností zadavatelů se lze domluvit na obsahu servírovaného menu anebo rautu. Fantazii se meze nekladou! Je možné si rezervovat prostory pro 40 osob. Při větším množství účastníků lze kapacitu navýšit až na osmdesát osob. A to je pořádná porce pro raut či společenské posezení účastníků konference či firemní akce. V případě, že se má jednat o raut vestoje, do prostor pivovarského dvora se vejde až sto lidí. 

Může vás zajímat

Svařování je velkým tématem pro všechny majitele zámečnických firem. Jak na něj?

Hledáte profesionální zakázkové svařování kovů, CNC dělení plechů laserem a výrobu klempířských produktů? Inspirujte se.